کد خبر 248217
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۹

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان درتجلیل ازعملیات غرورآفرین سپاه

بیانیه سازمان بسیج هنرمندان درتجلیل ازعملیات غرورآفرین سپاه

سازمان بسیج هنرمندان کشور در تجلیل از عملیات غرورآفرین وعده صادق سپاه پاسداران بیانیه صادر کرد.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ سازمان بسیج هنرمندان کشور در تجلیل از عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران بیانیه صادر کرد.
متن این بیانیه بدین شرح است: 
وَ لَمّا رَأَی المُؤمِنونَ الأَحزابَ قالوا هٰذا ما وَعَدَنَا اللَّهُ وَرَسولُهُ وَصَدَقَ اللَّهُ وَرَسولُهُ ۚ وَما زادَهُم إِلّا إیمانًا وَتَسلیمًا
مؤمنان وقتی لشکر احزاب را دیدند گفتند: «این همان است که خدا و رسولش به ما وعده داده، و خدا و رسولش راست گفته‌اند!» و این موضوع جزء بر ایمان و تسلیم آنان نیفزود.

اینجا ایران است؛ سرزمینی که پادشاهانش حرف زدن علیه اسرائیل را جرم می‌دانستند و جوانان مؤمن و انقلابی را به خاطر همین جرم شکنجه می‌کردند.
حالا ارباب همان اسرائیل وقتی می‌خواهد درباره ایران حرف بزند، احتیاط می‌کند؛ این یعنی وعده‌ی صادق خدا است.
اینجا ایران است؛ روزگاری سفیر انگلیس شاه مملکت را جابجا می‌کرد و آمریکا برای سرنگونی یک حکومت کافی بود ناوش را به حرکت درآورد.
 امروز، اما پیشرفته‌ترین ناوهای آمریکا و انگلیس با موشک‌های پابرهنگان یمنی در قعر اقیانوس فرو می‌روند و آب از آب تکان نمی‌خورد؛ این یعنی ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم..

ما این عزت و اقتدار را مدیون آن پیر روشن ضمیری هستیم که وعده‌ی صادق خدا را باور داشت و توانست با عصای موسوی بر مخوف‌ترین سلاح‌های نظامی پیروز شود.
او بود که هارون عصر را پرورش داد تا امروز پرچم سبز انتظار را با دستان مقتدرش در اهتزاز نگاه دارد.
اکنون سیدعلی و حواریون عاشورایی‌اش جرقه‌ی امید را در دل مستضعفین عالم شعله‌ور کرده‌اند؛ تا بسترساز ظهوری شوند که افول ظلم و سیاهی در تمامی عالم  را ندا خواهد داد.
هنرمندان بسیجی کشور در برابر شجاعت، ایمان و تدبیر امام امت و وفاداری و بصیرت امت امام سر تعظیم فرود می‌آورند و دست یکایک سربازان شجاع و پاسداران باهوش و جان برکف انقلاب اسلامی را می‌بوسند که با یک سیلی به یاد ماندنی بر صهیونیزم کودک‌کش، قلب مجروح مظلومین عالم را شاد کردند.

اللهم انصر الإسلام والمسلمین واخذل الکفار والمنافقین
سازمان بسیج هنرمندان کشور

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha