کد خبر 248215
۲۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۶

گردهمایی اهالی هنر در پاسداشت عملیات "وعده صادق"

گردهمایی اهالی هنر در پاسداشت عملیات "وعده صادق"

شامگاه گذشته اهالی هنر در پاسداشت عملیات غرورآفرین "وعده صادق" در حوزه هنری گرد هم آمدند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ پس از انجام عملیات غرور آفرین "وعده صادق" و برخی اظهارنظرها در این زمینه؛ اهالی فرهنگ و هنر درپاسداشت این پاسخ دندان شکن به رژیم صهیونیستی، در حوزه هنری گرد هم آمدند.

در این گردهمایی که با اجرای فاطمه افشاریان مجری تلویزین و حضور برخی شعرا، چهره‌های فرهنگی و هنری کشور برگزار شد، حاضران به اهمیت و خط قرمز بودن امنیت کشورمان تاکید کردند و در بخش‌های مختلف برنامه تعدادی از شعرا از جمله احمد بابایی، میلاد عرفان پور سروده‌هایی در این زمین را برای حاضران خواندند.

احمد بابایی قبل از خواندن سروده‌اش، درباره سرودن منظومه جدیدش گفت: من چندی پیش باخبر شدم که قرار است با پیکر یکی از شهیدان کنسولگری ایران در اسلامشهر وداع کنند. با افتخار به این برنامه وداع مشرف شدم که جمعیت عظیمی هم در آن شرکت کرده بودند. آن زمان و با آن اتفاق شروع کردم به سرودن منظومه ای که خدا را شکر با عملیات دیشب این منظومه هم به پایان رسید.

همچنین در این مراسم گروه‌های سرود در بخش‌هایی برای حاضران قطعاتی را اجرا کردند و موسیقی حماسی هم زینت بخش مراسم شد. امیر حقیقت نیز از جمله خوانندگانی بود که به اجرای یکی از آثار خود در زمینه وطن پرداخت و پس از آن مرشد میرزاعلی برنامه‌ای برای حاضران اجرا کرد.

در این گردهمایی چهره‌هایی همچون هادی مقدم دوست، خیرالله تقیانی پور، کوروش زارعی، محمدرضا باقری، ناصر فیض، محمود کسبی  حاضر در این مراسم بودند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha