کد خبر 248180
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۴۱

انصارالله یمن بر مجازات تل آویو تاکید کرد

انصارالله یمن بر مجازات تل آویو تاکید کرد

سخنگوی جنبش انصارالله یمن ضمن اشاره به قانونی‌بودن عملیات تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی بر مجازات این رژیم تاکید کرد.

به گزارش گروه بین الملل حیات، به نقل از المسیره، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد: اقدام ایران علیه رژیم دشمن صهیونیست اقدامی قانونی بود.

عبدالسلام در ادامه سخنان خود گفت: این اقدام قانونی در واکنش به جنایت رژیم دشمن صهیونیست در حمله به کنسولگری این کشور در دمشق صورت گرفت.

همچنین سخنگوی جنبش انصارالله یمن با تاکید بر لزوم مجازات رژیم صهیونیستی افزود: رژیم دشمن نمی‌تواند بدون مجازات از زیر بار جنایت‌های خود شانه خالی کند.

پیش از این نیز وزارت خارجه یمن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که حمله تنبیهی ایران علیه رژیم صهیونیستی حمله‌ای مشروع و مطابق با قوانین بین‌المللی و منشورهای سازمان ملل متحد بود.

صنعا در این بیانیه تاکید کرده است که دولت‌های حامی رژیم صهیونیستی باید سر عقل بیایند و حمایت‌های نامحدود خود از این رژیم را متوقف کنند.

این بیانیه می‌افزاید: کشتار جمعی که دشمن صهیونیست علیه غیرنظامیان نوار غزه مرتکب می‌شود، باعث افزایش تنش در منطقه خواهد شد. ما بر ضرورت ایفای نقش شورای امنیت سازمان ملل متحد و مسوولیت‌پذیری آن بر اساس منشورهای این سازمان در حفظ صلح و ثبات بین‌المللی تاکید داریم.

گفتنی است ایران شب گذشته در واکنش به حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری تهران در دمشق حمله‌های ترکیبی موشکی و پهپادی گسترده‌ای را علیه اهدافی معین در سرزمین‌های اشغالی انجام داد. سپاه پاسداران در این عملیات ده‌ها پهپاد و موشک را علیه اهداف مهمی در سرزمین‌های اشغالی شلیک کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha