کد خبر 248131
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۴

یحیی گل‌محمدی:

پرسپولیس من را مجبور به شکایت می‌کند/ مدیران باشگاه از صبر من سو استفاده می‌کنند

پرسپولیس من را مجبور به شکایت می‌کند/ مدیران باشگاه از صبر من سو استفاده می‌کنند

سرمربی سابق پرسپولیس این باشگاه را تهدید به شکایت کرده است.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ یحیی گل‌محمدی سرمربی موفق و پرافتخار سابق پرسپولیس نیم فصل از این تیم جدا شد و جای خودش را به اوسمار ویرا داد تا بعد از چند سال حضور در جمع سرخپوشان از این تیم جدا شود. او که در این چند ماه بدون تیم بوده است، در حال حاضر گزینه نیمکت چند تیم لیگ برتری محسوب می‌شود و باید دید در نهایت چه تصمیمی برای بازگشت به فوتبالش خواهد گرفت. یحیی که بابت عدم دریافت مطالباتش از پرسپولیس، از مدیران این باشگاه گلایه دارد، در گفتگویی این گلایه‌ها را بر زبان آورده است. گزیده صحبت‌های او را می‌خوانید:

* زمانی که از باشگاه پرسپولیس جدا شدم، با توجه به مدارکی که داشتم و وعده‌هایی که باشگاه داده بود، می‌توانستم از باشگاه شکایت کنم و تمام پول قراردادم را تا آخر فصل بگیرم. آن زمان تمام نامه نگاری‌هایی که نیاز بود را با باشگاه انجام دادم و مشکلی از این بابت نداشتم که به تمام پولم تا آخر فصل برسم اما این کار را نکردم و خواستم تا آن زمانی که کار کرده‌ام با باشگاه توافق کنم و پولم را تا آن زمان بگیرم.

* وقتی با باشگاه تواق کردم تا جدا بشوم، گفتند که پولی نداریم و مطالباتت را قسط بندی کن. من هم چون نمی‌خواستم مشکلی برای باشگاه ایجاد شود، بر سر این موضوع توافق کردم و قسط‌بندی‌ها انجام شد. باشگاه قسط اول را پرداخت کرد و در ادامه ۴۰ روز است که از موعد پرداخت قسط دوم می‌گذرد و هیچ اقدامی در این زمینه انجام نشده است. موعد قسط بعدی ۱۰ اردیبهشت است که باید پرداخت شود تا مطالبات من تسویه بشود. آن زمان که برای قسط بندی مطالباتم توافق می‌کردیم از باشگاه خواستم به من چک بدهند اما گفتند که به خاطر بسته بودن حساب، امکان صدور چک را ندارند. با این حال پذیرفتم که به باشگاه فشار وارد نشود.

* متاسفانه مدیران باشگاه پرسپولیس از همکاری و صبر من سواستفاده کرده‌اند. تا به حال این مشکل را رسانه‌ای نکرده بودم چون مشکلات باشگاه را درک می‌کنم اما با توجه به تعهدات باشگاه نسبت به من، من تعهدات مالی به جاهای دیگر دادم که حالا نتوانسته‌ام آن تعهدات را عملی کنم و به همین خاطر مشکلات زیادی برایم ایجاد شده است. از باشگاه خیلی گله‌مند هستم چون هر طور که توانستم با باشگاه همکاری کردم که مشکلی برای باشگاه ایجاد نشود اما آنها کاری نمی‌کنند. تا به حال باشگاه را تحت فشار نگذاشتم و مصاحبه‌ای هم نکرده بودم اما مدیران باشگاه از این مسئله سواستفاده می‌کنند. جای تاسف دارد که با من این چنین رفتار می‌کنند. من هم مثل خیلی از مربیان خارجی می‌توانستم شکایت کنم و به تمام پولم برسم اما با نصف پولم با باشگاه توافق کردم که آن را هم پرداخت نمی‌کنند.

* با برخی از دوستانم در فدراسیون فوتبال صحبت کردم و آنها گفتند که چون تا به حال شکایت نکرده‌ام و رای صادر نشده است، باشگاه تحت فشار در این زمینه نیست. البته باشگاه پرسپولیس هم به فدراسیون نامه زده و گفته است که چون گل‌محمدی رای قطعی ندارد، جز بدهی‌های باشگاه به حساب نمی‌آید و برای مجوز حرفه‌ای مشکلی ایجاد نمی‌کند.

* متاسفانه باشگاه کاری می‌کند که من شکایت کنم. من هم نمی‌خواهم چنین کاری کنم چون دوست دارم مشکلم در آرامش و دوستی حل شود اما ظاهرا هیچ همکاری از سوی باشگاه انجام نمی‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha