کد خبر 248114
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۸

گام‌های مستحکم‌ وزارت بهداشت برای گسترش عدالت در نظام سلامت

گام‌های مستحکم‌ وزارت بهداشت برای گسترش عدالت در نظام سلامت

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از گام های مستحکم وزارت بهداشت برای گسترش عدالت در نظام سلامت خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، بهروز رحیمی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رویکرد کار تیمی را بسیار پر اهمیت عنوان کرد و با اشاره به زحمات شبانه‌روزی کارکنان حوزه منابع انسانی در فرآیند استخدام و تبدیل وضعیت نیروها در سال گذشته، برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت با بهترین کیفیت ممکن را مرهون تلاش های کارکنان این حوزه دانست.

وی، نقش آفرینی حوزه منابع انسانی را در پیشبرد اهداف سازمان موثر دانست و اظهار کرد: با در نظر گرفتن دیدگاه مدرن منابع انسانی، افراد به عنوان مهم ترین دارایی سازمان در نظر گرفته می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی  بر ضرورت جمع بندی داده‌ها و داشبوردهای مدیریتی در حوزه منابع انسانی تاکید کرد و افزود: مدیریت در نظام سلامت باید شفاف باشد و هرچه شفافیت بیشتر باشد، گفتگوی موثرتری بین کارمندان و مدیران سازمان ایجاد می شود، همچنین شفافیت باعث افزایش بهره وری، بهبود عملکرد کلی سازمان و ارتباط صادقانه می‌شود.

وی بزرگترین سرمایه نظام سلامت را منابع انسانی و بزرگترین افتخار آن را توجه ویژه به اخلاقیات عنوان کرد.

رحیمی در پایان از تلاش وزارت بهداشت برای اخذ مجوزهای جدید استخدامی خبر داد و گفت: گام های وزارت بهداشت برای گسترش عدالت در نظام سلامت مستحکم‌تر از گذشته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha