کد خبر 248099
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۸

بنز ۲۰۰ میلیارد ریالی در زنجان توقیف شد

بنز ۲۰۰ میلیارد ریالی در زنجان توقیف شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از توقیف یک دستگاه سواری کاروان بنز مایباخ گذر موقت فاقد مدارک به ارزش ۲۰۰ میلیارد ریال در این استان خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های حیات؛ سرهنگ حسین بدری روز یکشنبه با بیان این مطلب، افزود: عوامل دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اطلاعات عملیات پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان از حمل یک دستگاه سواری کاروان " بنز مایباخ " گذر موقت فاقد اعتبار پلاک با یک دستگاه کامیونت خودروبر مطلع شده و توقیف خودرو مذکور را در دستور کار قرار دادند.

وی اظهار کرد: ماموران پس از هماهنگی قضایی حین کنترل نامحسوس خودروهای عبوری در عوارضی آزادراه تبریز- زنجان کامیونت خودروبر حامل خودروی کاروان بنز مایباخ گذر موقت را پس از رویت با علائم هشدار دهنده و دستور ایست متوقف کردند.

سرهنگ بدری ادامه داد: ماموران در بررسی اصالت خودرو متوجه نبود اعتبار کارت خودرو و پلاک گذر موقت شدند و کامیونت حامل بنز به مقر انتظامی دلالت و خودرو بنز مکشوفه تحویل انبار سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان زنجان با بیان اینکه کارشناسان، ارزش تقریبی خودروی مکشوفه را ۲۰۰ میلیارد ریال برآورد کردند، گفت: در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شد و اقدامات قانونی در دست پیگیری است.

اجرای طرح کاهش آسیب های اجتماعی در زنجان

فرمانده انتظامی شهرستان زنجان از اجرای طرح کاهش آسیب های اجتماعی در قالب جمع آوری معتادین متجاهر خبر داد و گفت:‌ اجرای این طرح در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفته است.

سرهنگ داود مرسلی اظهار داشت: در نتیجه اجرای این طرح ۶ فروشنده مواد مخدر و ۲۳ معتاد متجاهر از سطح شهر جمع آوری و بیش از یک هزار و ۷۰۰ گرم مواد مخدر کشف شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: به منظور سالم سازی و پاکسازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم اجرای طرح مذکور همچنان تداوم خواهد یافت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha