کد خبر 248043
۲۶ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۲:۰۶

هشدار نمایندگی ایران در سازمان ملل به آمریکا و اسرائیل؛

اگر رژیم صهیونیستی مرتکب اشتباه دیگری شود، پاسخ ایران شدیدتر خواهد بود

اگر رژیم صهیونیستی مرتکب اشتباه دیگری شود، پاسخ ایران شدیدتر خواهد بود

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل با بیان اینکه اگر رژیم اسرائیل مرتکب اشتباه دیگری شود، پاسخ ایران به طور قابل توجهی شدیدتر خواهد بود، گفت: این درگیری بین ایران و رژیم سرکش اسرائیل است که آمریکا باید از آن دور بماند.

به گزارش گروه بین‌الملل حیات، نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد عصر شنبه به وقت محلی اعلام کرد: «اقدام نظامی ایران بر اساس بند ۵۱ منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق بود. موضوع را می‌توان به نتیجه رسیده تلقی کرد.»

نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: «با این حال، اگر رژیم اسرائیل مرتکب اشتباه دیگری شود، پاسخ ایران به طور قابل توجهی شدیدتر خواهد بود. این درگیری بین ایران و رژیم سرکش اسرائیل است که آمریکا باید از آن دور بماند.»

پاسخ ایران به اسرائیل در پی حمله تل آویو به کنسولگری ایران در دمشق سوریه رخ می‌دهد.

نمایندگی ایران در سازمان ملل روز پنجشنبه به وقت محلی نیز اعلام کرد: «اگر شورای امنیت سازمان ملل متحد تجاوز رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک ما در دمشق را محکوم کرده بود و متعاقباً عاملان آن را محاکمه می‌کرد، شاید ضرورتی برای مجازات این رژیم سرکش توسط ایران وجود نداشت.»

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha