کد خبر 247944
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۸

دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر در آزادگان تهران

دستگیری ۲ قاچاقچی موادمخدر در آزادگان تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۲ سوداگر مرگ که قصد انتقال موادمخدر به تهران را داشتند، خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از قاچاقچیان سابقه‌دار موادمخدر، پرونده‌ای در این رابطه تشکیل شده و تیمی از ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ، مسئولیت رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند.

وی ادامه داد:‌ با پیگیری‌های شبانه روزی فعالیت مجرمانه متهم با همکاری همدستش محرز و با زیر نظر گرفتن رفت و آمدهای متهمان  مشخص شد متهمان  با مراجعه به یکی از استان‌های جنوبی ، مقادیرقابل توجهی مواد مخدر را از مبدا استان‌های جنوبی تهیه و قصد دارند آن را توسط یک دستگاه خودرو وانت به تهران منتقل کنند.

باباپور با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم در این خصوص اخذ شد، گفت: با  شناسایی محور حرکتی متهمان تیمی متشکل از ماموران پایگاه ششم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران  به بزرگراه آزادگان اعزام شده و محدوده را زیر نظر گرفتند. سپس اقدامات برای دستگیری متهمان آغاز و در نهایت خودروی سوژه موردنظر که یک دستگاه وانت‌بار بود، در محدوده بزرگراه آزادگان مشاهده شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران با استفاده از گشت آشکار در یک عملیات ضربتی و هماهنگ و در اقدامی غافلگیرانه خودرو را متوقف کردند، گفت: با توقف خودرو، متهمان بلافاصله دستگیر و در بازرسی از خودرو نیز ۲۵ کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد. دو متهم نیز پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شده و پس از انجام تحقیقات تکمیلی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضائی شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha