کد خبر 247929
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۱

سارق ۴ میلیاردی ویلا در لواسانات دستگیر شد

سارق ۴ میلیاردی ویلا در لواسانات دستگیر شد

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق حرفه ای ویلا در لواسانات ۴ میلیارد ریال اموال با ارزش سرقت کرده بود خبر داد.

سرهنگ "صادق ضرونی" سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت در گفت و گویی، گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت اماکن در روستای کند شهرستان لواسانات، در پی جویی های انتظامی و بررسی دوربین های مداربسته، مشخص شد که مال باخته فردی را به عنوان نگهبانی استخدام کرده و فرد هر چند وقت یک بار از ویلا سرکشی می‌کرده است.

وی افزود: وی با سواستفاده از نبود مالک، و با به کار گیری که از کلید هایی که در اختیار داشته به راحتی وارد ملک شده و با صحنه سازی و چیدمان مکان، طوری جلوه داده که سارق یا سارقین به محل مراجعه کرده و اقدام به سرقت از ویلا که به ارزش تقریبی ۴میلیارد ریال بوده کرده است.

این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت با هوشیاری و استفاده از شگرد های نوین پلیسی، مخفیگاه متهم در شهرستان «پاکدشت» شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی، تیم عملیات کلانتری ۱۶۶ لواسانات به مخفیگاه مراجعه و در یک عملیات منسجم پلیسی متهم را غافلگیر و دستگیر کردند.

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: از مخفیگاه متهم مقادیری از اموال مسروقه کشف شد و با اقدامات فنی مشخص شد که مابقی اموال با قیمت پایینی به مالخر فروخته شده است.

سرهنگ ضرونی گفت: طی شناسایی مالخر در یکی از پاتوق های شهرستان، در حالی که قصد فروش اموال را داشت، ماموران او را دستگیر کرده و متهمان به کلانتری منتقل شدند. همچنین کلیه اموال به ارزش ۴میلیارد ریال کشف شد.

سرهنگ ضرونی در پایان به شهروندان توصیه نمودند که برای امنیت منزل و ویلا حتما از دوربین های مداربسته و دزدگیر استفاده و از سپردن کلید منزل خود به افراد غیرقابل اعتماد جدا خودداری کنید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha