کد خبر 247850
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۴

حجت الاسلام المدنی اعلام کرد؛

بهره‌مندی ۹ میلیون مسافر از خدمات بشردوستانه هلال‌احمر

بهره‌مندی ۹ میلیون مسافر از خدمات بشردوستانه هلال‌احمر

رئیس سازمان جوانان هلال احمر از ارایه خدمات ایمنی و سلامت در بیست و چهارمین دوره طرح ملی فاخر، به ۹ میلیون مسافر، تا تاریخ ۲۰ فروردین، خبر داد.

به گارش گروه اجتماعی حیات؛ حجت الاسلام حسینی المدنی، رئیس سازمان جوانان هلال احمر از ارائه خدمات ایمنی و سلامت در بیست و چهارمین دوره طرح ملی فاخر، به ۹ میلیون مسافر، تا تاریخ ۲۰ فروردین، خبر داد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: از این تعداد ۴ میلیون و ۸۷۹ هزار و ۲۵۶ نفر با مراجعه به پست‌های ثابت و ایستگاه‌های ایمنی و سلامت سازمان جوانان هلال احمر از خدمات پایش و کنترل فشار خون، اطلاع رسانی در زمینه نقاط حادثه خیز و آسیب پذیر و راهنمایی مسافران به نقاط ایمن فرهنگی، سیاحتی و تفریحی، ساحلی، عمومی‌بهره مند شدند.

المدنی افزود: بهره مندان از خدمات و مهارت‌های ایمنی و امداد و کمک‌های اولیه اکیپ‌های سیار سحاب (سفیران حمایت‌های امدادی و بشردوستانه) را یک میلیون و ۵۶۸ هزار و ۴۵۴ نفر عنوان کرد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با بیان اینکه در اجرای طرح خدمات بشردوستانه نوروزی هلال احمر ۹۶۴ هزار و ۲۱۹ نفر به پویش بهرفت (نکات ترافیکی، ایمنی و امدادی، خدمات فرهنگی) پیوستند، افزود: یک میلیون و ۱۵۰ هزار و ۲۸۱ کودک نیز از خدمات فضای دوستدار کودک، استفاده کردند.

وی همچنین تعداد مراجعان به خیمه‌های نماز و غرفه فرهنگی را ۴۲۹ هزار و ۷۴۵ نفر عنوان کرد و افزود: ۷۵ هزار و ۹۹۰ نفر از اعضای داوطلب هلال احمر در طرح نوروزی سازمان جوانان هلال احمر برای خدمت به مسافران مشارکت داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha