کد خبر 247814
۲۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۸:۴۸

ترافیک در اکثر معابر و بزرگراه‌های تهران سنگین و نیمه سنگین است

ترافیک در اکثر معابر و بزرگراه‌های تهران سنگین و نیمه سنگین است

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تردد در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و اکثر معابر سنگین و نیمه سنگین اما روان است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سرهنگ علی اصغر شریفی، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها در ساعات ابتدایی صبح روز شنبه ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۳ از سطح معابر بزرگراه‌هایی شهر تهران انجام شد، شاهد شروع ترافیک در مسیرهای غربی، شرقی و جنوبی به سمت مرکز شهر تهران و معابری پرتردد و دارای ترافیکی سنگین و نیمه سنگین اما روان در سطح پایتخت بودیم.

وی ادامه داد: انتهای بار ترافیکی در بزرگراه شهید سلیمانی، صیاد، بابایی، روی پل امام علی (ع)، زین‌الدین، شمس آباد، علامه، شقایق، امام علی (ع)، جانبازان، شهید سلیمانی، صیاد شیرازی بوده و رسالت هم فعلاً بدون ترافیک است.

سرهنگ شریفی در خصوص ترافیک در محورهای غربی پایتخت افزود: ترافیک در بزرگراه‌های شیخ فضل الله نیمه سنگین بوده و مسیرهای در حال حرکت بزرگراه آبشناسان، اشرفی، همت بعد از جنت آباد، چمران، نهج‌البلاغه، یادگار امام (ره)، شیخ فضل الله و حکیم، شقایق است.

سرهنگ شریفی بیان داشت: خیابان آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و جانبازان از میدان امام رضا (ع) و مسیر جنوب به شمال نواب از نهم دی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند و داخل تونل توحید ترافیک منظم و در حال حرکت است.

وی همچنین گفت: تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ بمنظور اجرای طرح جناغی‌ها در معابر بزرگراهی حضور دارند تا از حرکت و تغییر مسیرهای ناگهانی خودروها جهت ورود به رمپ‌ها و خروجی بزرگراه‌ها خودداری کرده و با این کار نظم خاصی را به معابر شهری می‌دهند.

وی افزود: ترافیک امروز از مسیرهای غربی و شرقی به سمت مرکز شهر تهران سنگین است که می‌طلبد شهروندان گرامی ضمن مدیریت سفرهای خود از ترددهای غیر ضرور در سطح معابر پایتخت خودداری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha