کد خبر 247789
۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۱

بهانه‌های عجیب کمالوند پس از شکست برابر استقلال خوزستان

بهانه‌های عجیب کمالوند پس از شکست برابر استقلال خوزستان

سرمربی صنعت نفت آبادان می‌گوید تمام توانشان را برای حفظ این تیم در لیگ برتر انجام می‌دهند.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ صنعت نفت آبادان امروز (جمعه) در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال با نتیجه ۲ بر یک مغلوب استقلال خوزستان شد. فراز کمالوند، سرمربی صنعت نفت پس از شکست تیمش در داربی فوتبال خوزستان مقابل استقلال، اظهارکرد: بازی کیفیت خوبی داشت. شروع خوبی نداشتیم اما هر چه پیش رفتیم، بهتر شدیم و قانون نانوشته می‌گوبد گل نزنی، گل می‌خوری.

او گفت: به هر حال تمام توان‌مان را برای حفظ تیم می‌گذاریم اما یکسری مشکلات مثل یارگیری داریم که قبلا انجام شده بود. اگر تیم بهتر تقویت می‌شد شرایط بهتر می‌شد، مثل شرایط استقلال.  باید با همین بضاعت ادامه دهیم و بازهم می‌گویم نیاز به معجزه است و ناامید نمی‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: تمام تلاشمان را می‌کنیم که صنعت نفت در لیگ برتر بماند اما یکسری واقعیت‌ها وجود دارد؛ ما در نیم فصل ۴ هافبک گرفته‌ایم ولی دروازه‌بان و گلر جذب نکرده‌ایم و همین‌ها روی روند کار تاثیرگذار است اما از بازیکنانم حمایت می‌کنم و مهم این است که آنها با تمام توان کار می‌کنند.

وی افزود: بازیکنان ما ضعیف نیستند اما در یک سری از پست‌ها محدودیت داریم و دستمان بسته است و وقتی بازیکن خسته یا مصدوم شود، جایگزینی برای او نداریم. روزی که من آمدم صنعت نفت در انتهای جدول قرار داشت و بازی‌های سبکمان در ۱۰ بازی ابتدایی‌مان بود اما ناامید نیستیم و آنچه مهم است، این است که مردم هم می‌دانند که ما تا آخرین لحظه با تمام توان می‌جنگیم و مابقی آن دست خدا است و هرچه مقدر کند راضی به رضای او هستیم.

کمالوند در واکنش به سوالی درباره شادی گل بازیکن استقلال خوزستان که منجر به دلخوری هواداران صنعت نفت آبادان شد، گفت: من متوجه این موضوع نشدم اما جا دارد از هوادارانمان تشکر کنم. صنعت نفت باید تیمی داشته باشد که این روزها برای سهمیه بجنگد نه برای نیفتادن زیرا ما هوادارانی داریم که بی‌نظیر هستند. اگر توانستیم تیم را نگه داریم برای سال آینده برنامه‌ریزی دقیقی انجام می‌دهیم که چنین مشکلاتی ایجاد نشود.

به گزارش ایسنا، فراز کمالوند در شرایطی از وضعیت یارگیری صنعت نفت در نقل و انتقالات نیم فصل گلایه کرد که مدیران این باشگاه در آن برهه زمانی، با او برای هدایت زرد پوشان آبادانی قرارداد امضا کردند اما کمالوند پس از چند روز از صنعت نفت جدا شد؛ در نتیجه او فرصت حضور در نقل و انتقالات را داشت اما خودش این فرصت را از خودش گرفت و حالا از این موضوع گلایه می‌کند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha