کد خبر 247785
۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۵۲

مورایس:

لحظاتی داشتم که ۹۰ دقیقه هواداران مرا تشویق می‌کردند

لحظاتی داشتم که ۹۰ دقیقه هواداران مرا تشویق می‌کردند

سرمربی سپاهان در پاسخ به شعار هواداران علیه او عنوان کرد هواداران قبلا او و تیمش را ۹۰ دقیقه تشویق می‌کردند و این فوتبال است.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ ژوزه مورایس، سرمربی سپاهان پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل نساجی در هفته بیست‌و سوم لیگ برتر اظهار کرد: در شرایط طبیعی بازی نزدیک بود و ساده نبود. ما موقعیت ایجاد کردیم اما نتوانستیم گل بزنیم. تلاش بازیکنانم با اتفاقاتی که افتاد، خوب بود. با این شرایط کسب نتیجه ساده نبود و بازی مساوی شد. باید برای بازی‌های بعدی رو به جلو حرکت کنیم و به نتیجه بهتری برسیم.

او درباره شعار هواداران علیه او گفت: من لحظاتی داشتم که ۹۰ دقیقه هواداران هم من و هم بازیکنان را تشویق می‌کردند و این فوتبال است. این دفعه اول است که چنین شرایطی پیدا کردیم اما به دنبال راه حل هستیم تا از این چالش بیرون بیاییم. نه برای بازیکنان، نه برای هواداران و نه برای باشگاه این اتفاقات ساده نیست اما همیشه مردان بزرگ می‌دانند در شرایط سخت از این شرایط بیرون بیایند.

سرمربی سپاهان در پایان اضافه کرد: چیزهایی وجود دارد که خودتان می‌دانید و نمی‌شود تکرار کرد اما باید رو به جلو حرکت کنیم و اشتباهات را برطرف کنیم تا ببینیم چه می‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha