کد خبر 247779
۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۰۷

راهیابی ۴ پینگ‌پنگ‌باز به مرحله انتخابی تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک

راهیابی ۴ پینگ‌پنگ‌باز به مرحله انتخابی تیم ملی برای کسب سهمیه المپیک

چهار پینگ‌پنگ‌باز جواز حضور در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک منطقه آسیای میانه را به دست آوردند.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ در پایان رقابت‌های رده‌بندی دسته برتر بزرگسالان کشور که به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی جهت اعزام به رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس در منطقه آسیای میانه محسوب می‌شود، چهره چهار پینگ‌پنگ‌باز راه یافته به مرحله دوم گزینشی تیم ملی تنیس روی میز مشخص شد.

در مرحله اول انتخابی، ۱۶ نفر برتر کشور در یک جدول دوره‌ای با یکدیگر به رقابت پرداختند که در نهایت پس از انجام ۱۵ دور بازی، حمیدرضا طاهرخانی قهرمان شد، مهدی معدن‌کن دوم شد و سروش امیری نیا در جایگاه سوم قرار گرفت.

همچنین پویا دلواری در جایگاه چهارم قرار گرفت و جواز حضور در مرحله نهایی انتخابی، جهت حضور در انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس در منطقه آسیای میانه را به دست آوردند.

علاوه بر این چهار نفر برگزیده، امیرحسین هدایی و نیما عالمیان دو ملی‌پوش تنیس روی میز از ۲۸ فروردین به صورت دوره‌ای در یک روز با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و نفر اول این مسابقات به همراه نوشاد عالمیان دو نماینده پینگ‌پنگ ایران در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس در منطقه آسیای میانه را تشکیل خواهند داد.

این رقابت‌ها به میزبانی آکادمی امیر احتشام زاده مجموعه ورزشی انقلاب تهران و در یک روز برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha