کد خبر 247761
۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۸

شکست یک نیمه‌ای تراکتور مقابل ذوب‌آهن در تبریز

شکست یک نیمه‌ای تراکتور مقابل ذوب‌آهن در تبریز

نیمه نخست دیدار تراکتور و ذوب‌آهن اصفهان با برتری یک نیمه‌ای ذوب‌آهن به پایان رسید.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ تیم‌های تراکتور و ذوب‌آهن در چارچوب دیدارهای هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت 17 امروز (جمعه) در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این دیدار با شکست یک بر صفر تراکتور به پایان رسید.

در حالی که تراکتور پس از دو تساوی خانگی و از دست دادن 4‌ امتیاز به کسب 3 امتیاز این دیدار نیاز مبرمی داشت، این ذوب‌آهن بود که در دقایق ابتدایی بازی عملکرد بهتری ارایه کرده و روی دروازه تیم میزبان خطرساز شد. تا اواسط نیمه نخست نیز ذوب‌آهن نبض بازی را در دست داشت و موقعیت‌های خطرناکی روی دروازه حسین پورحمیدی خلق کرد. شاگردان محمد ربیعی همچنین فرصت گلزنی با استفاده از اشتباهات مدافعان تراکتور را داشتند اما هیچ‌یک از موقعیت‌های این تیم ثمری نداشت.

اولین موقعیت جدی تراکتور در نیمه نخست این بازی در دقیقه 29 توسط ریکاردو آلوز و شوتی خارج از محوطه ایجاد شد اما ضربه آلوز دقت کافی را نداشت و از کنار دروازه ذوب‌آهن به بیرون رفت. در ادامه باز هم اشتباهات ادامه‌دار تراکتوری‌ها فرصت گلزنی را به بازیکنان ذوب‌آهن داد و شاگردان ربیعی با استفاده از موقعیت ایجاد شده در دقیقه 35، دروازه تراکتور را توسط محمدحسین اسلامی باز کردند.

در ادامه بازی تراکتور تلاش بیشتری برای گلزنی داشت اما موقعیت‌های دو تیم بی‌ثمر بود و بازی با برتری یک بر صفر ذوب‌آهن پیگیری شد.‌ در دقایق پایانی نیمه نخست نیز رحمان جعفری و ریکاردو آلوز دو موقعیت دیگر را برای تراکتور از دست داد تا نیمه نخست دیدار دو تیم تراکتور و ذوب‌آهن با شکست یک نیمه‌ای تیم میزبان به پایان برسد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha