کد خبر 247725
۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۴۹

مرد «صدای خاص» بستری شد

مرد «صدای خاص» بستری شد

مسعود اسکویی گوینده، مجری و کارشناس پیشکسوت رادیو ورزش که به مرد «صدا خاص» شهرت دارد، در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.

به گزارش گروه فرهنگی حیات  از روابط عمومی معاونت صدا سازمان صدا و سیما ، اسکویی به دلیل شکستگی ناحیه لگن و پا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان لاله بستری شده و تحت نظر پزشکان است.

دوستداران ورزش از نسل قدیم گزارش‌های اسکویی پیشکسوت رسانه‌های ورزشی را در برنامه ورزش از نگاه دو تلویزیون از جمله فوتبال به یاد دارند. او از سال ۱۳۶۰ به بعد به رادیو رفت و مسابقات ورزشی را گزارش می کرد.

اسکویی قدیمی‌ترین مجری، کارشناس و گوینده ورزشی صدا و سیما است، او دوره تهیه‌کنندگی برنامه‌های تلویزیونی را در تلویزیون آلمان گذراند و یک سال در شهرهای زونه گورگ و ماینس با تلویزیون همکاری کرد.

یکی از شاخصه‌های وی در اجرا و ارائه گزارش مسابقات ورزشی بدون داشتن نگاه جانبدارانه است.

این پیشکسوت همیشه در مصاحبه‌هایش با اهالی رسانه به ریشه‌اش در ایران و عشق به کارش تاکید می‌کند و همین عشق به مردم باعث شد با اینکه حال مساعدی نداشت اما سال تحویل پشت میکروفن رادیو نشست تا شنوندگان رادیو ورزش بخش‌هایی از برنامه سال تحویل را با اجرای او بشنوند.

اسکویی که متولد سال ۱۳۱۸ است از سال ۱۳۴۵ به استخدام تلویزیون ملی ایران درآمد و سابقه حدود ۵۷ سال گزارشگری و فعالیت در رادیو و تلویزیون را دارد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha