کد خبر 247723
۲۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۸

صعود چهار کشتی‌گیر به نیمه نهایی/ رقیب یزدانی در گروه بازنده‌ها

صعود چهار کشتی‌گیر به نیمه نهایی/ رقیب یزدانی در گروه بازنده‌ها

در جریان رقابت‌های قهرمانی آسیا ۴ کشتی‌گیر ایران به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند. ملی پوش وزن ۸۶ کیلوگرم هم با قبول شکست در دومین مبارزه خود نتوانست به نیمه نهایی برسد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ در ادامه رقابت‌های کشتی آزاد قهرمانی آسیا به میزبانی بیشکک قرقیزستان کشتی‌گیران صبح امروز جمعه به مصاف رقبای خود رفتند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم رضا اطری در دور نخست با نتیجه ۴ بر ۴ از سد کایسی تانابه از ژاپن گذشت وی در دور بعد به مصاف برنده جمشید شریف اف از تاجیکستان رفت و با شکست ایم حریف به نیمه‌نهایی راه یافت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم حسین ابوذری در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر ظفربک اوتاخانوف دارنده مدال نقره آسیا از ازبکستان را شکست داد. وی در دور دوم به مصاف یونگ نام سو از کره شمالی رفت و با نتیجه ۱۲ بر ۱ پیروز میدان شد و به نیمه نهایی راه پیدا کرد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم هادی وفایی پور در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر ینگ ووتی ازکامبوج را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۳ بر ۱ مغلوب عظمت دولتبیکوف دارنده مدال برنز جهان از قزاقستان شد و باید منتظر حضور این کشتی گیر در دیدار فینال باشد تا بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر ساتوشی میورا از ژاپن را از پیش رو برداشت. وی در دور بعد باشوهی گانگ از چین را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۰ بر صفر کومار آنیروده از هند را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha