کد خبر 247674
۲۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۲۷

پیام تسلیت قالیباف در پی شهادت سه تن از فرزندان هنیه

پیام تسلیت قالیباف در پی شهادت سه تن از فرزندان هنیه

رئیس مجلس در پیامی جنایت رژیم صهیونیستی در شهادت سه تن از فرزندان آقای اسماعیل هنیه و تعدادی از اعضای خانواده شان نوشت: این جنایت بار دیگر چهره واقعی و سفاک این رژیم کودک کش را بر جهانیان نمایان ساخت.

به گزارش گروه سیاسی حیات؛ به نقل از خانه ملت ، پیام تسلیت آقای قالیباف به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا


برادر گرامی جناب آقای اسماعیل هنیه

سلام علیکم؛

خبر شهادت سه تن از فرزندان رشید جناب‌عالی و تعدادی از اعضای خانواده ایشان در پی ترور هدفمند رژیم جنایتکار صهیونیستی به اردوگاه الشاطی، موجب تأسف و تألم عمیق اینجانب گردید.

این جنایت؛ بار دیگر چهره واقعی و سفاک این رژیم کودک کش را بر جهانیان نمایان ساخت. رژیم صهیونیستی در تداوم جنایات ننگین خود در حق ملت مظلوم فلسطین، با ارتکاب این جنایت ددمنشانه و هولناک، یک بار دیگر خوی درندگی و سبعیت خود را آشکار ساخت و ثابت کرد که کوچک‌ترین پایبندی به اصول و قواعد انسانی و حقوق بین‌الملل ندارد.

اینجانب ضمن ابراز همدردی با ملت مبارز و مظلوم فلسطین و مجاهدان جبهه مقاومت، این مصیبت را به جناب‌عالی تسلیت عرض نموده و برای این شهدای بزرگوار و تمام شهدای جبهه مقاومت رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha