کد خبر 247301
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۸

علت مرگ مرحومه «پرستو بخشی» اعلام شد

علت مرگ مرحومه «پرستو بخشی» اعلام شد

دادستان عمومی و انقلاب دلفان گفت: طبق نظریه پزشکی قانونی علت مرگ مرحومه «پرستو بخشی» پزشک متخصص قلب و عروق بیمارستان ابن سینای این شهرستان، مسمومیت دارویی و عوارض ناشی از آن تشخیص داده شده است.

به گزارش گروه اجتماعی حیات،  یونس آزادپور دادستان عمومی و انقلاب دلفان روز دوشنبه اظهار کرد: بلافاصله پس از مرگ دکتر بخشی پرونده ای مطابق موازین قانونی در شعبه بازپرسی دادسرای دلفان تشکیل و موضوع برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی به عنوان مرجع قانونی ارجاع شد.

وی افزود: پس از بررسی های تخصصی از سوی مرجع یاد شده‌ علت مرگ این پزشک با توجه به معاینه ظاهری و کالبدگشایی انجام شده و نتایج سم شناسی و آسیب شناسی، مسمومیت دارویی و عوارض ناشی از آن تشخیص داده شد.

آزادپور تصریح کرد: با توجه به تمامی علل و نظریه نهایی پزشکی قانونی، علت این حادثه خودکشی اعلام می شود و طبق بررسی‌های قضایی، پزشک نامبرده فاقد هرگونه مشکل در شهرستان دلفان بوده‌ و حتی رضایت خود از مردم و کادر درمان این شهرستان را نیز با نزدیکانش مطرح کرده‌ است.

 چهارم فروردین ماه امسال خبر درگذشت دکتر پرستو بخشی، در بیمارستان دلفان منتشر شد، وی متولد ۱۳۶۸ و متخصص قلب و عروق به شماره نظام پزشکی ۱۴۹۱۴۴ بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha