کد خبر 247236
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۰

فرمانده کل ارتش مطرح کرد:

نتانیاهو با توقف جنگ غزه از قدرت حذف می‌شود

نتانیاهو با توقف جنگ غزه از قدرت حذف می‌شود

فرمانده کل ارتش گفت: جنگ غزه شیشه عمر نتانیاهو است که با توقف آن دولت او سقوط می‌کند.

به گزارش گروه سیاسی حیات، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش روز دوشنبه ۲۰ فروردین‌ماه در حاشیه همایش علمی اندیشه‌های دفاعی نظامی سپهبد شهید علی صیاد شیرازی که در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش برگزار شد، درباره عقب نشینی رژیم صهیونیستی از بخش هایی از غزه اظهار داشت: عقب نشینی صهیونیست ها از بخش هایی از غزه جزء تاکتیک های آنهاست به گونه ای که اکنون به بمباران روی آورده‌اند.

وی با بیان اینکه ادامه حیات نتانیاهو به ادامه جنگ غزه وابسته است، تصریح کرد: در صورت توقف جنگ غزه، به احتمال قریب به یقین دولت نتانیاهو سقوط خواهد کرد برای همین، این جنگ شیشه عمر او است.

فرمانده کل ارتش افزود: نتانیاهو ۶ ماه با حمایت تمام قد آمریکا به آب و آتش زده ولی به هیچ دستاوردی دست نیافته است. قرار بود اسرا را آزاد کند و حماس را از بین ببرد که موفق نشد.

سرلشکر موسوی درباره تبیین و تشریح ویژگی‌ها و شخصیت برجسته شهید صیاد شیرازی نیز گفت: در کتاب‌های درسی و دوره‌های آموزشی و پرورشی بسیار می‌توان از ظرفیت های دفاع مقدس، دفاع از حرم و از جمله شخصیت‌های الگویی چون شهید صیاد شیرازی به عنوان الگوی‌های موفق برای پرورش نسل‌های آینده استفاده کرد.

سپهبد شهید علی صیادشیرازی در صبحگاه ۲۱ فروردین‌‍ماه سال ۱۳۷۸ توسط گروهک منفور و مزدور منافقین هدف قرار گرفت و به شهادت، که آرزوی دیرینه او بود، رسید.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha