کد خبر 247234
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵

پرمخاطب‌های تعطیلات؛ «محفل» و «زندگی پس از زندگی»

پرمخاطب‌های تعطیلات؛ «محفل» و «زندگی پس از زندگی»

روابط عمومی رسانه ملی آماری از تماس‌های مردمی با برنامه‌ها منتشر کرده است که در میان آن‌ها «محفل» و «زندگی پس از زندگی» برنامه‌هایی بودند که تماس مردمی بالایی داشتند.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ در بازه زمانی ۸ اسفند تا ۱۴ فروردین ۱۴۱ هزار و ۹۶۹ پیام در سامانه امور ارتباط با مخاطبان (۱۶۲) به ثبت رسیده است که شامل ۸۴ هزار و ۲۱۰ پیام، ۳۰ هزار و ۸۸۴ پیام تلفنی و ۲۶ هزار و ۸۷۵ پیامک است.

از میان شبکه‌های تلویزیونی و رادیویی به ترتیب شبکه‌های سه، دو، چهار، آی‌فیلم و یک دارای بیشترین تماس‌های مردمی بوده‌اند که این پیام‌ها شامل موضوعات و برنامه‌های مختلف می‌شود.

از میان برنامه‌های شبکه سه سیما برنامه «محفل» و سریال «هفت سر اژدها»، شبکه دو سیما برنامه‌های «پاورقی» و «نوسان»، شبکه چهار سیما برنامه «زندگی پس از زندگی» با اختلاف زیاد از سایر برنامه‌ها و برنامه «چهارگاه»، شبکه آی‌فیلم پخش سریال‌ها به‌ویژه سریال‌های «پایتخت» و «دلدادگان»، شبکه یک سیما سریال‌های «سنجرخان» و «زیرخاکی ۴» بیشترین سهم برنامه‌های تلویزیونی در پیشنهادها، درخواست‌ها و قدردانی‌های مخاطبان در تماس با سامانه ۱۶۲ را به خود اختصاص دادند.

پرمخاطب‌های تعطیلات؛ «محفل» و «زندگی پس از زندگی»

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «محفل»، شامل تشکر از محتوای جذاب، اثرگذار، آموزنده و معنوی، اجرای مسلط رسالت بوذری، حضور داوران شایسته و همچنین تشکر از عوامل برنامه و درخواست پخش بیشتر چنین برنامه‌هایی و تغییر زمان پخش به دلیل تداخل با پخش برنامه «زندگی پس از زندگی» شبکه چهار سیما بوده‌است.

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال «هفت‌سر اژدها»، شامل تشکر از محتوای جذاب و آگاهی‌بخش، پرداختن به مسائل روز جامعه و فیلمنامه سریال بوده است.

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «پاورقی»، شامل تشکر از محتوای جذاب، روشنگرانه، آگاهی‌بخش و آموزنده و اجرای توانمند محمدرضا شهبازی و درخواست تداوم و افزایش مدت زمان پخش برنامه بوده است.

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «نوسان»، شامل تشکر از محتوای روشنگرانه و آگاهی‌بخش، اجرای توانمند مجری و درخواست افزایش مدت زمان پخش برنامه بوده‌است.

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «زندگی پس از زندگی»، شامل تشکر از محتوای روشنگرانه، مفید، آموزنده و اثرگذار، اجرای توانمند آقای موزون و درخواست تداوم و تغییر زمان پخش برنامه به علت تداخل با پخش برنامه «محفل» شبکه سه سیما بوده‌است. مهمترین محورهای نظرات مخاطبان درباره برنامه «چهارگاه»، شامل تشکر از محتوای فاخر، وزین و نوآورانه و تشکر از عوامل برنامه بوده‌است.

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال‌های شبکه آی‌فیلم، شامل تشکر از پخش سریال‌های جذاب و متنوع به‌ویژه سریال‌های «پایتخت» و «دلدادگان» بوده است.

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال «سنجرخان»، شامل تشکر از محتوای جذاب، اثرگذار و تاریخی، فیلمنامه و کارگردانی قوی، بازی خوب بازیگران و پوشش محلی و زیبای آن‌ها بوده‌است.

مهم ترین محورهای نظرات مخاطبان درباره سریال «زیرخاکی ۴»، شامل تشکر از محتوای جذاب، سرگرم‌کننده و طنز و بازی خوب بازیگران سریال بوده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha