کد خبر 247233
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۲

آخرین وضعیت یزدانی و قاسم‌پور از زبان سرمربی تیم ملی کشتی

آخرین وضعیت یزدانی و قاسم‌پور از زبان سرمربی تیم ملی کشتی

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در خصوص وضعیت ورزشکاران برای کسب سهمیه المپیک توضیحاتی داد.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ محسن کاوه سرمربی تیم ملی کشتی آزاد در گفت‌وگو با پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، درخصوص دیدار وزیر ورزش و جوانان با ملی‌پوشان کشتی، گفت: آقای هاشمی همیشه به کشتی لطف داشته است. او نگاه خاصی به این رشته ورزشی دارد و حمایت‌هایش دلگرم کننده است. در آستانه اعزام تیم ملی کشتی آزاد هستیم و او هم به اردو آم و روحیه خوبی به ملی‌پوشان داد. من از ایشان و حمایت‌شان تشکر می‌کنم.

وی افزود: ملی‌پوشان کشتی هم در چارچوب مسابقات آسیایی و انتخابی المپیک تمرینات خود را پیگیری می‌کنند و امیدوارم بچه‌های ما بتوانند عملکرد موفقیت‌آمیزی در این رقابت‌ها داشته باشند.

کاوه درباره تکمیل سهمیه‌های المپیک پاریس باقی ماندن 3 سهمیه دیگر در کشتی آزاد کشورمان، خاطرنشان کرد: ما اگر در قرقیزستان و مسابقات قهرمانی آسیا بتوانیم سهمیه بگیریم، برای برنامه‌ریزی کار راحت‌تری خواهیم داشت. برای 3 سهمیه باقی‌مانده می‌توانیم نگاه ویژه‌ای داشته باشیم و پس از آن برای المپیک کارهای لازم برای ورزشکاران انجام دهیم. هر چقدر زودتر این اتفاق رخ دهد،‌ کار ما و کشتی‌گیران آسان‌تر خواهد شد.

کاوه در خصوص آخرین وضعیت کامران قاسم‌پور و حسن یزدانی، تصریح کرد: حسن یزدانی به دلیل آسیب‌دیدگی کتف از میادین دور بود و با او در تماس هستیم. او یکی از نوابغ کشتی دنیاست و در حال مداوای کتف خود است. او از اوایل اردیبهشت به اردوی ما ملحق خواهد شد. حضور یزدانی برای بچه‌ها بسیار خوب است. کامران قاسم‌پور نیز تمرینات خود را انجام می‌دهد و امیدوارم بتوانیم برای المپیک یک تصمیم خوب بگیریم و به شرطی که یک حسن یزدانی خوب و آماده داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد درباره شرایط رنکینگی ملی‌پوشان کشتی، اظهارداشت: اگر ما رنکینگ خوبی داشته باشیم، در بحث حریفان کار راحت‌تری خواهیم داشت. ما مسابقات کرواسی را رفتیم و اگر نیاز باشد، به مسابقات مجارستان هم می‌رویم. برای مسابقات قهرمانی آسیا هم چند کشتی‌گیر برای رنکینگ می‌روند و هر چقدر ما امتیاز بهتری داشته باشیم، در تقسیم حریف شرایط بهتری خواهیم داشت.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha