کد خبر 247217
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۴

بیش از ۸۰۰ هزار مسافر سفر خود را از پایانه‌های تهران شروع کردند

بیش از ۸۰۰ هزار مسافر سفر خود را از پایانه‌های تهران شروع کردند

مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و پایانه‌های مسافری شهر تهران گفت: بیش از ۸۰۰ هزارنفر برای انجام سفرهای نوروزی خود از سرویس‌های مسافربری در پایانه‌های مسافری تهران استفاده کردند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ پوریا علیمردانی، مدیرعامل سازمان اظهار کرد: از ۱۵ اسفندماه سال گذشته تا پانزدهم فروردین ماه امسال، هشتصد و هفتادونه هزار مسافر با برخورداری از امکانات و خدمات سازمان پایانه‌ها، سفر خود را به مقصد شهرهای مختلف کشور از پایانه‌های مسافری غرب، جنوب، شرق، بیهقی و پونک تهران آغاز کردند.

وی افزود: این تعداد با استفاده از ۷۰ هزار و ۹۳۲ سرویس مسافربری شامل اتوبوس، سواری، مینی‌بوس و میدل‌باس راهی مقاصد خود شدند که در این میان حدوداً (۸۸ درصد) از طریق اتوبوس‌های بین‌شهری و ۱۲ درصد با سواری کرایه، مینی‌بوس و میدل‌باس عزیمت نمودند.

علیمردانی تصریح کرد: پایانه مسافری جنوب، بیشترین شمار مسافر خروجی از تهران به میزان ۳۷۹ هزار نفر (۴۳ درصد) را در میان پایانه‌های مسافری تهران به خود اختصاص داد و پایانه مسافری غرب نیز با ۳۰۳ هزار مسافر (۳۸ درصد) در رتبه بعدی قرار گرفت.

وی در پایان افزود: بیشترین مقاصد مسافرین خروجی در نوروز ۱۴۰۲ به شهرهای اصفهان به تعداد ۵۱ هزار مسافر، شهر مشهد با ۳۳ هزار نفر و همدان با ۲۶ هزار مسافر اختصاص پیدا کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha