کد خبر 247184
۲۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۳۷

جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان برگزار شد

جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد خوزستان برگزار شد

جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در قالب پویش بهار آزادی به همت اتاق بازرگانی اهواز ، فعالان اقتصادی خوزستان، ستاد دیه استان و همچنین جمعی از خیران استان در اهواز برگزار شد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، رییس اتاق بازرگانی اهواز شامگاه یکشنبه در جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در استان ضمن قدردانی از حضور مسئولان و خیران استان برای حضور در این آیین باشکوه، گفت: اتاق بازرگانی اهواز و اعضای آن هر ساله در راستای مسئولیت اجتماعی خود، زمینه آزادی تعدادی از زندانیان غیر عمد را فراهم می آورد.

محمد جواد امانی با بیان اینکه در طول سال‌های مختلف همیشه حرکت‌های خیران و نیک اندیشان عضو اتاق بازرگانی اهواز مایه مباهات و افتخار بوده است افزود: مفتخریم که بخش خصوصی در دوران های مختلف به وظیفه و رسالت اجتماعی خود پایبند بوده و به خوبی آن را انجام داده است.

وی تصریح کرد: حمایت دادگستری خوزستان از بخش اقتصاد و تولید در استان بی نظیر است و در ستاد اجرایی اقتصاد مقاومتی دادگستری کارهای بزرگی برای رونق تولید و رفع گرفتاری واحدهای تولیدی استان انجام شده است که عملکرد این ستاد قابل افتخار است.

رییس اتاق بازرگانی اهواز با تاکید بر اینکه این اتاق به عنوان پارلمان بخش خصوصی برای رونق کسب و کار در استان در کنار بخش دولتی است، ادامه داد: رونق تولید و بهبود فضای کسب و کار در استان ب تلاش همه بخش‌های دولتی و فعالان بخش خصوصی استان محقق خواهد شد که همواره این مهم را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

۳۶۰ زندانی جرائم غیر عمد خوزستان در انتظار مشارکت خیران استان

مدیر کل زندان‌های استان در این آیین ضمن قدردانی از ستاد دیه استان، فعالان اقتصادی و دیگر خیران استان اظهارکرد: سازمان زندان‌های کشور ۲ رسالت دارد ابتدا اجرای احکام قضایی و نگهداری از مجرمان و متهمان است و رسالت دوم اصلاحی و تربیتی است.

غلامرضا روشان با اشاره به ضرورت نگاه اصلاحی و تربیتی و همچنین توجه به خانواده زندانیان بیان کرد: دیدگاه زیبای شهید اسد الله لاجوردی که ستاد دیه کشور را تاسیس کرد ؛ در حوزه کمک رسانی به زندانیان غیر عمد زمینه کمک‌های شایانی به جامعه را فراهم آورده است.

وی تصریح کرد: ۳۶۰ زندانی جرایم غیر عمد در زندان های استان چشم انتظار کمک خیرین هستند و باید مانند فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی، همگی پای کار بیایند.

روشان افزود بیان کرد: زندانیان جرایم غیر عمد چشم انتظار دست سخاوتمند خیرین نیک اندیش هستند و در صورتی که هر خوزستانی تا پایان امسال در "پویش هر خوزستانی ۲۰هزار تومان" مشارکت کنند؛ ۳۶۰ زندانی جرائم غیر عمد آزاد خواهند شد.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha