کد خبر 246851
۱۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۰:۴۵

جابه‌جایی بیش از ۵۰۰ هزار نفر در روز قدس با مترو در پایتخت

جابه‌جایی بیش از ۵۰۰ هزار نفر در روز قدس با مترو در پایتخت

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه گفت: هم‌زمان با برگزاری مراسم روز جهانی قدس، بیش از ۵۰۰ هزار نفر توسط ناوگان حمل و نقل ریلی درون‌شهری تهران به صورت رایگان جابه‌جا شدند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ هادی زند با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس و مراسم تشییع پیکر شهدای حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه، افزود: در روز جمعه ۱۷ فروردین‌ماه از ابتدای صبح تا پایان مراسم روز جهانی قدس، ۵۰۶ هزار و ۶۱ نفر با متروی تهران به صورت رایگان جابه‌جا شدند.

وی تصریح کرد: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه در این روز با آمادگی کامل کارکنان و به‌کارگیری تمامی امکانات خود، سعی کرد تا با سرویس‌دهی منظم، خدمات مناسبی را به شهروندان ارائه کند و بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، با کاهش سرفاصله حرکت قطارها در خط ۴ متروی تهران سعی شد تا جابه‌جایی مسافران تسهیل شود.

مدیر ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه افزود: در این روز ۵۸ حرکت فوق‌العاده به منظور جابه‌جایی سریع‌تر مسافران اعزام شد.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، وی خاطرنشان کرد: سرویس‌دهی در ایستگاه‌های خط ۴ مترو به‌ویژه ایستگاه‌های فردوسی، تئاتر شهر، میدان انقلاب اسلامی و… که در مسیر برگزاری راهپیمایی قرار داشتند، به طور خاص افزایش پیدا کرد و به منظور افزایش رفاه حال مسافران در پایان مراسم سرفاصله ۲ دقیقه در خط ۴ اجرا شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha