کد خبر 246656
۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۰

نخاله:

قدردان حمایت‌ موثر ایران از ملت و مقاومت فلسطین هستیم

قدردان حمایت‌ موثر ایران از ملت و مقاومت فلسطین هستیم

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بار دیگر از جمهوری اسلامی ایران به سبب نقش فعال و تاثیرگذار آن در حمایت از مردم فلسطین و مقاومت آن و نیز محور مقاومت تشکر کرد.

به گزارش گروه بین الملل حیات؛ زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی در آستانه روز جهانی قدس در سخنانی تاکید کرد: ضرورت دارد که مقاومت برای مقابله با طرحهای تجزیه کشورهای منطقه که در راستای خدمت به رژیم اسرائیل دنبال می شود، متحد و یکپارچه شود.

وی خاطر نشان کرد مردم ما در غزه شش ماه است که در حال رویارویی با تمام قدرتهای شرور جهان یعنی رژیم صهیونیستی و حامیانش و در راس آنها آمریکا است که به ارتکاب کشتار و جنایات می پردازند.

النخاله گفت با وجود محاصره سخت که کودکان ما از حداقل نیازهای یک زندگی ساده محروم می‌شوند، ما می‌بینم که اعراب و مسلمانان از وارد کردن حتی یک جرعه آب به غزه ناتوان هستند.

وی افزود ما از برادران عرب خود می‌خواهیم، همانطور که برخی از آنها نیازهای اسرائیل را تامین می‌کنند، نیازهای مردم فلسطین را هم تامین کنند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین خاطر نشان کرد اهمیت نیروهای مقاومت در وحدت میادین و جبهه‌ها و اینکه همه جبهه‌های دوشادوش هم در کنار مقاومت فلسطین هستند.

النخاله گفت از جمهوری اسلامی ایران به سبب نقش فعال و  تاثیرگذار آن در حمایت از مردم فلسطین و مقاومت آن و نیز محور مقاومت تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی تاکید کرد باید روز جهانی قدس را ایستگاهی برای تقویت وحدت ملت و رزمندگان و اهدافمان قرار دهیم.

النخاله تصریح کرد  غزه با مردم و رزمندگان قهرمانش باقی خواهد ماند و نقطه عطفی در مسیر مبارزاتی ملت ما به سمت قدس باقی خواهد ماند و به یاری خدا ایستادگی کرده و پیروز خواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha