کد خبر 246625
۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۵:۱۴

جابه‌جایی بیش از ۱۹ هزار نفر در شب‌های قدر با متروی تهران

جابه‌جایی بیش از ۱۹ هزار نفر در شب‌های قدر با متروی تهران

سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: در شب‌های قدر سال ۱۴۰۳، ۱۹ هزار و ۷۸۵ نفر با استفاده از ۲۸۸ حرکت فوق‌العاده قطارها در خطوط درون شهری مترو جابه‌جا شدند.

 به گزارش گروه اجتماعی حیات، محمد نژاد سرپرست شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با بیان اینکه متروی تهران و حومه همواره سعی کرده است با استفاده از حداکثر ظرفیت و امکانات موجود با خدمات‌دهی ویژه در مناسبت‌های مذهبی و ملی در کنار شهروندان باشد افزود: در لیالی قدر امسال به منظور تسهیل تردد شهروندان برای حضور در مراسم احیا، سرویس‌دهی شبانه در متروی تهران در نظر گرفته شد.

سرپرست شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه تصریح کرد: در هر شب با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت بهره‌برداری مترو تهران  ۱۶  حرکت در هر شب به برنامه قطارهای خطوط متروی تهران اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه در اولین شب سرویس‌دهی در شامگاه روز جمعه ۱۰ فروردین ماه ۱۴۰۳، ۶ هزار و ۵۰۰ مسافر  از ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد روز بعد، شنبه ۱۱ فروردین از مترو، استفاده کردند گفت: در شب قدر ۲۱ ماه مبارک رمضان هم سرویس‌دهی شبانه از ساعت ۲۳ تا ۲ بامداد  روز بعد در خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت متروی تهران بافاصله هر ۳۰ دقیقه یک قطار انجام شد که طی ۵ هزار و ۷۰۰ مسافر با متروی تهران به مقاصد خود سفر کردند.

محمد نژاد در پایان از جابه‌جایی ۷ هزار و ۵۸۵ مسافر در شب قدر ۲۳ ماه مبارک رمضان  خبر داد و خاطرنشان کرد:  مجموعاً ۱۹ هزار و ۷۸۵ مسافر در لیالی قدر امسال با افزایش ۲۸۸ حرکت فوق‌العاده جابه‌جا شده‌اند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha