کد خبر 246600
۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۱

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی خبر داد؛

ثبت‌نام ۱۳ هزار نفر در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان تا امروز/ امکان ویرایش اطلاعات بعد از اصلاحیه دفترچه فراهم است

ثبت‌نام ۱۳ هزار نفر در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان تا امروز/ امکان ویرایش اطلاعات بعد از اصلاحیه دفترچه فراهم است

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با اشاره به اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد و ثبت‌نام ۱۳ هزار نفر تا امروز گفت: با اصلاحیه‌ای که انجام شد، امکان ویرایش اطلاعات برای افرادی که قبل از اصلاحیه ثبت‌نام کرده بودند، فراهم شده است.

احمد عبدی‌پور مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در گفتگو با خبرنگار اجتماعی حیات با اشاره به ثبت‌نام ۱۳ هزار نفر در آزمون استخدامی فرزندان شهدا و جانبازان ۷۰ درصد تا امروز اظهار کرد: با هماهنگی سازمان امور استخدامی و بنیاد شهید و امور ایثارگران، ثبت‌نام برای آزمون استخدامی در ۳۱ دستگاه، وزارتخانه و سازمان تا پایان فروردین‌ماه ادامه خواهد داشت. 

وی بیان کرد: آزمون استخدامی در نیمه خردادماه و نتایج این آزمون نیز یک ماه بعد اعلام شده و مواد آزمون مبحث‌های عمومی خواهد بود. 

مدیرکل آزمون جهاد دانشگاهی تاکید کرد: داوطلبان با توجه به رشته تحصیلی و علاقه خود می‌توانند بین یک تا پنج اولویت شغلی را انتخاب کنند. پس از قبولی در آزمون مدنظر قبول شدگان جهت انجام گزینش و سایر امور به دستگاه مربوطه معرفی خواهند شد.

وی ادامه داد: اصلاحیه دفترچه آزمون استخدامی در ۱۱ فروردین ماه به دلیل اضافه شدن فایل برخی از مشاغل از جمله مجموعه وزارت علوم انجام شده است و پس از اصلاحیه تعداد دستگاه ها از ۲۹ دستگاه و سازمان به ۳۱ مورد افزایش پیدا کرده است.

عبدی‌پور با بیان اینکه بعد از این اصلاحیه امکان ویرایش اطلاعات و تعیین اولویت‌ها برای افرادی که قبل از اصلاحیه ثبت‌نام کرده بودند، فراهم شده است، گفت: تا به این لحظه حدود ۱۳۰۰۰ نفر ثبت نام کرده‌اند که از میان ثبت‌نام شدگان،  ۶۷۰۰ نفر زن و بقیه مرد هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha