کد خبر 246557
۱۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۶

سردار شریف مطرح کرد؛

روز قدس امسال، واقعا یک روز جهانی است

روز قدس امسال، واقعا یک روز جهانی است

 رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و روز جهانی قدس با تاکید بر این که امسال روز جهانی قدس واقعا یک روزجهانی به برکت استقامت رزمندگان حاضر در میدان مبارزه با صهیونیست ها است، گفت: امروز صهیونیست‌ها بعد از ۶ ماه همچنان دست خالی دست به رفتارهای جنون آمیز می‌زنند.

به گزارش گروه سیاسی حیات، سردار رمضان شریف رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و روز جهانی قدس صبح امروز (چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه) در نشست خبری ستاد مرکزی انتفاضه و قدس درباره وضعیت کنونی رژیم صهیونسیتی گفت: عدم موفقیت این رژیم در پیشبرد اهداف خود در طول ۶ ماه گذشته نشان می‌دهد وضعیت این رژیم به شرایط قبل از عملیات طوفان الاقصی بازنخواهد گشت.

وی اضافه کرد: در چند روز گذشته شاهد حضور نیم میلیون جمعیت در لندن بودیم که حمایت از مردم مظلوم فلسطین را فریاد زدند و از حکامشان خواستند که در پشتیبانی از رژیم صهیونیستی تجدید نظر کنند همین وضعیت را در آمریکا و در سایر نقاط جهان و شهرهای مختلف تداوم داشته و دارد و در بین کشورهای اسلامی این موضوع در بالاترین سطح بوده است؛ چیزی که امام (ره) و رهبر معظم انقلاب در طول این سالها به آن اشاره کردند امروز مورد توجه و تصدیق افکار عمومی جهان قرار گرفته است.

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس تاکید کرد: با کمال افتخار می توانیم این را اعلام کنیم که امسال روز جهانی قدس واقعا یک روز جهانی به برکت استقامت، پایمردی، شجاعت و تدبیر رزمندگان حاضر در میدان مبارزه با صهیونیست ها به ویژه رزمندگان حماس و جهاد اسلامی است که شجاعانه پای آرمان فلسطین ایستادند و عملیات طوفان الاقصی را رقم زدند و ۶ ماه از این دستاورد خود دفاع کردند و صهیونیست ها بعد از ۶ ماه همچنان دست خالی دست به رفتارهای جنون آمیز می زنند.

سردار شریف با بیان اینکه آرزوی صهیونیست‌ها بود که مردم را در مقابل رزمندگان قرار دهند اما نتوانستند، اظهار کرد: امروز تحلیلگران آنها اعلام کردند که غزه از بین رفتنی نیست. هجمه به بیمارستان‌ها زبانزد عام و خاص شده و رفتارهای غیرحقوقی و غیردیپلماتیک از آنها سر می‌زند. رفتارهای جنون‌آمیز صهیونیست‌ها نه از سر قدرت، بلکه از سر استیصال است. 

وی گفت: امیدواریم خداوند به زودی پیروزی فلسطینی‌ها را رقم بزند و ما شاهد خفت و خواری بیشتر صهیونیست‌ها باشیم. مردم ایران همواره فریاد آزادی‌خواهی فلسطین را سر داده‌اند و به عنوان مردم با فرهنگ و آبرومند شناخته می‌شوند. 

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس با اعلام اینکه راهپیمایی روز قدس امسال را صبح روز جمعه از مساجد و میدان‌های اصلی شهرها و روستاهای سراسر کشور به سمت محل برگزاری نماز جمعه خواهیم داشت، افزود: راهپیمایی در بیش از ۲ هزار نقطه و با بیش از ۵۰۰ عنوان برنامه برگزار می‌شود. برای هر ۳۱ استان سخنران مشخص شده و بیش از ۱۵۰۰ مبلغ به سراسر کشور اعزام می‌شوند. 

سردار شریف خاطرنشان کرد: پیام وحدت ملت ما پیرامون موضوع حمایت از فلسطین و مبارزه با رژیم صهیونیستی در جهان نهادینه شده است و در این زمینه در کشور وحدت رویه وجود دارد که قابل تقدیر است و به امنیت و اقتدار کشور ما کمک می‌کند. 

وی یادآور شد: در این مدت موج مبارزه با رژیم صهیونیستی و حمایت از رزمندگان مقاومت از سوی مردم ما افزایش یافته است. 

تکمیل می شود...

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha