کد خبر 246447
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۲

از سوی انتشارات کانون منتشر شد؛

داستان «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» در یک کتاب

داستان «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» در یک کتاب

کتاب «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» به نویسندگی ناهید رحیمی از سوی انتشارت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

به گزارش گروه فرهنگی حیات؛ اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب داستان پسری به نام بزوین است که به آرزوهایش فکر می‌کند.

کتاب «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» با تصویرگری سحر خراسانی برای گروه سنی نونهال (بالای ۹ سال) مناسب است.

در خلاصه پشت جلد این کتاب می‌خوانیم: «ذهن همه ما پر است از آرزوهای قشنگ. آرزوهایی که گاهی دور و درازند و گاهی شگفت‌انگیز. ذهن همه ما پر است از سؤال‌های بسیار. سؤال‌هایی که گاهی به بزرگی غول‌های بی‌شاخ و دم هستند وگاهی به کوچکی مورچه‌های ریزه‌میزه.

بَزوین پسری ماجراجوست که مثل همه‌ی ‌ما آرزوها و سؤال‌های زیادی دارد. آرزوهایی که برای به دست آوردن‌شان دست به سفری شگفت‌انگیز می‌زند؛ سؤال‌هایی که برای رسیدن به جواب‌شان هزارویک راه را امتحان می‌کند.

در سرزمینی عجیب با ساکنان عجیب‌ترش... سفری با یک عالم سؤال و جواب... سفری که سرنوشت بزوین را برای همیشه جور دیگری رقم می‌زند.»

کتاب «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» در ۳۶ صفحه، به قیمت ۵۵هزار تومان با شمارگان ۲۵۰۰ نسخه از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی digikanoon.ir خریداری کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha