کد خبر 246404
۱۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۵۷

چمران:

اجتماع ۱۰۰ هزار نفری در ورزشگاه آزادی اتفاق مثبتی بود

اجتماع ۱۰۰ هزار نفری در ورزشگاه آزادی اتفاق مثبتی بود

رییس شورای اسلامی شهر تهران بابیان اینکه انقلاب ما مردمی بود و با مسجد آغاز شد، گفت: کسانی که می‌گفتند مساجد در شب قدر خالی هستند، میزان حضور مردم را در این شب‌ها ندیده‌اند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، مهدی چمران روز سه‌شنبه در دویست و بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای سخنان خود با بیان اینکه انقلاب ما انقلاب جنگی و آهنی نبود بلکه انقلاب مردمی بود، اظهار کرد: کسانی که هنوز باور نکردند که ایران، ایران اسلامی است و مردم از عید فطر و تاسوعا و عاشورا قیام خود را آغاز کردند، باید به این مبانی توجه کنند.

وی افزود: انقلاب ما با مسجد آغاز شد و همه به میدان آمدند؛ بسیج ما حرف اول را می‌زد؛ این بزرگترین تجربه‌ای است که آموخته‌انیم و باید به آن ارج بنهیم.

به گفته چمران، درست است برای مسایل اقتصادی باید دولت و ما برنامه ریزی دقیقی انجام دهیم اما تا وقتی مردم در میدان نباشند به نتیجه کامل نخواهیم رسید.

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه انقلاب و تمام برنامه‌های ما جهشی بوده و اقتصاد و تولید نیز باید جهشی به نتیجه برسد، یادآور شد: باید برنامه ریزی کنیم و آماده باشیم تا طبق برنامه جلو برویم و به موفقیت دست پیدا کنیم.

وی با اعلام اینکه اجتماع ۱۰۰ هزار نفر در ورزشگاه آزادی یکی از اتفاقات مثبت بود، گفت: این حضور پشتوانه دینی برای ما به شمار می‌رود و این محفل قرآنی قوت قلبی برای مسلمین است؛ رمز پیروزی انقلاب ما اعتقاد بود و امیدواریم این اعتقادات روز به روز پا برجاتر شود.

چمران همچنین تاکید کرد: خوشبختانه روز طبیعت هم به خوبی سپری شد البته با تجمع مدافعان حرم و حامیان آنها در میدان امام حسین (ع) همراه بود و امیدواریم مردم در راه انقلاب اسلامی به پیروزی کامل برسند.

وی ضمن تقدیر از نیروهای شهرداری تهران برای خدمات رسانی در ایام نوروز، اضافه کرد: به ویژه پس از برگزاری محفل ۱۰۰ هزار نفری، نیروهای خدمات شهری به خوبی فضا را پاکسازی کردند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha