کد خبر 246225
۱۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۴:۴۳

با هنجار شکنان قانونی برخورد می‌شود

با هنجار شکنان قانونی برخورد می‌شود

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف یک موتورسیکلت سنگین در محدوده بزرگراه شهید بابایی خبر داد و گفت: با هنجار شکنان قانونی برخورد می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ علی اصغر شریفی رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌ها جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب مشخص شد که یک دستگاه موتورسیکلت سنگین ۱۳۰۰ سی سی هندا مشغول تردد در محدوده بزرگراه شهید بابایی- هنگام بود.

وی ادامه داد: با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت سنگین و احتمال بروز خطر برای خود راکب و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود با هماهنگی به عمل آمده با تیم‌های گشتی پلیس راهور فاتب، این موتورسیکلت سنگین در همان محدوده متوقف شد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: پلیس به محض رؤیت موتورسیکلت‌هایی که با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می‌زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد کرده و اینگونه موتورسیکلت‌ها را طبق قانون اعمال قانون به پارکینگ منتقل می‌شود.

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتماً با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل کنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha