کد خبر 246146
۱۰ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۰:۳۶

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور سیستان و بلوچستان در شب های قدر

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور سیستان و بلوچستان در شب های قدر

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان سیستان و بلوچستان از تمهیدات ترافیکی پلیس راهور در شب های قدر خبر داد.

به گزارش گروه استانی  حیات،  سرهنگ محمدعلی بزی، امروز جمعه، در تشریح این خبر اظهار کرد: در شب های قدر جهت بهره مندی از فیوضات این شب ها، پلیس راهور استان به منظور نظم ‌بخشی به آمد و شد و کاهش حجم ترافیک با بکارگیری حداکثری نیروها، ضمن پوشش ترافیکی معابر در صورت لزوم در اطراف مساجد و حسینیه‌ها و مکان های برگزاری مراسمات شب های قدر اقدام به ایجاد تمهیدات و محدودیت های ترافیکی مقطعی خواهدکرد.

وی افزود: عوامل پلیس راهور از ساعات شروع تا پایان مراسمات شب های قدر در سطح معابر مستقر بوده و پوشش های ترافیکی جهت تسهیل و عبور و مرور شهروندان در صورت ضرورت محدودیت های لازم را به اجرا خواهند گذاشت.

رئیس پلیس راهور استان ادامه داد: رانندگان محترم جهت جلوگیری از انسداد معابر و نظم‌ بخشی به پارک خودروها در حاشیه معابر و حداقل رساندن مشکلات ترافیکی و تسهیل در عبور و مرور از توقف هایی نظیر دوبله، درحریم تقاطع ها و پارک در محل‌های ممنوع که باعث کندی حرکت می‌شود، خودداری کنند.

سرهنگ بزی تسریع کرد: با توجه به تردد عابران پیاده با پوشش های تیره رنگ و دید محدود حین تردد در سطح معابر، رانندگان با سرعت مطمئنه رانندگی و با توجه کافی به جلو حرکت کنند.

سرهنگ محمدعلی بزی در پایان گفت: با توجه به افزایش تراکم ترافیک در ساعات غروب و نزدیک شدن به اذان مغرب و در پی آن صرف افطار، هم چنین مراسمات شب های قدر ، رانندگان با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کرده و سفرهای درون شهری خود را طوری برنامه ریزی کنند که مجبور به عجله و شتاب در رانندگی نشوند؛ و نهایت همکاری را با پلیس مستقر در معابر داشته باشند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha