کد خبر 245966
۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۴۶

سردار رادان مطرح کرد؛

ایجاد پلیس هوشمند از برنامه‌های مهم نیروی انتظامی است

ایجاد پلیس هوشمند از برنامه‌های مهم نیروی انتظامی است

فرمانده کل انتظامی ایران ایجاد پلیس هوشمند را ازبرنامه‌های نیروی انتظامی عنوان کرد و گفت: برخورد قاطع با سارقان، کنترل و پیشگیری از سرقت، برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاقچیان کالا در اولویت نیروی انتظامی قرار می‌گیرد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران شامگاه سه‌شنبه در جمع خبرنگاران با تبریک ماه رمضان و عید نوروز افزود: نظارت ستادی در سطح صف و ستاد از مجموعه فرماندهی انتظامی استان زنجان از برنامه‌ سفر به استان است.

وی با اشاره به انجام نظارت ستادی در سطح استان، شهرستان، پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها اعلام کرد: بازرسی‌های لازم از عملکرد آن رده بر اساس اولویت‌های سال گذشته در تمامی ماموریت‌ها انجام شده و در پایان جمع‌بندی نظارت ستادی انجام می‌شود.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه یکی از اهداف سفر حضور در نظارت ستادی، جمع بندی و ارزیابی اقدامات انجام شده انتظامی استان زنجان است، یادآور شد: یکی دیگر از اهداف سفر، ابلاغ اولویت‌های سال جدید و پیش‌بینی‌های لازم به مجموعه فرماندهی انتظامی استان زنجان است.

وی با بیان اینکه از دیگر اهداف سفر حل مشکلات انتظامی استان توسط سازمان انتظامی است تا کارکنان در بتوانند سال جدید با قدرت و قوت بیشتر انجام وظیفه کنند، به اولویت‌ها و ماموریت‌های انتظامی اشاره کرد و افزود: اولین اولویت انتظامی تلاش در راستای ارتقاء معنویت و تلاش برای کسب مهارت قرآن و نهج البلاغه بوده که امسال جزو اولویت‌های ما است.

سردار رادان با اشاره به برنامه‌های اولویت‌دار انتظامی، گفت: بهبود معیشت کارکنان انتظامی با اولویت تمرکز بر خانه‌های سازمانی از برنامه‌های مهم نیروی انتظامی بوده چرا که هر خانه می‌تواند دغدغه‌ همکاران را حل کند چرا که مسکن دغدغه اصلی آنها است.

در این مراسم سیدمحمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ، سید محمود اسلامی معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و محمدمهدی سموعی رئیس مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ نیز حضور داشتند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha