کد خبر 245954
۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۵۶

به‌مناسبت میلاد کریم اهل بیت (ع)؛

خیر دزفولی ۹۳۰ کودک بی‌سرپرست را تحت حمایت قرار داد

خیر دزفولی ۹۳۰ کودک بی‌سرپرست را تحت حمایت قرار داد

رئیس کمیته امداد دزفول گفت: خیر دزفولی همزمان با میلاد کریم اهل بیت (ع) حمایت از ۹۳۰ کودک بی‌سرپرست را به عهده گرفت.

به گزارش گروه استان‌های حیات و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد دزفول، مسعود رحیمی رئیس کمیته امداد دزفول سه‌شنبه شب، دزفول را شهر خیران دریا دل دانست و اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی(ع) یکی از نیکوکاران خیر اندیش با حضور در این نهاد حمایت از ۹۳۰ یتیم و فرزند نیازمند زیر حمایت کمیته امداد دزفول را به‌صورت یکجا برعهده گرفت.

وی با بیان اینکه طرح اکرام یکی از بهترین مسیرهای حمایت موثر و قابل برنامه‌ریزی از ایتام و فرزندان محسنین است، یادآور شد: افراد زیادی با مشارکت در این طرح از ایتام و فرزندان محسنین دزفول حمایت می‌کنند.

رئیس کمیته امداد دزفول ادامه داد: جامعه خیران و نیکوکاران فعال در طرح اکرام ایتام و فرزندان محسنین همه قشرهای جامعه را شامل شود چرا که در این طرح می‌توان از هر تعداد فرزند و با هر میزان پرداختی ماهیانه حمایت کرد.

وی استقبال خیران، نیکوکاران و مردم نوعدوست شهرستان دزفول از این طرح حمایتی را چشمگیر و تحسین برانگیز دانست و گفت: هم اکنون سه هزار و ۵۰۰ نفر از مردم دزفول به صورت منظم از ۲ هزار و ۷۰۰ فرزند یتیم و نیازمند حمایت می‌کنند.

رحیمی، نفس کمیته امداد در این طرح را معرفی فرزندان یتیم و ایجاد ارتباط میان نیکوکاران و آنها دانست و گفت: تمام وجوه واریزی خیران مستقیم به حساب فرزند معنوی تحت حمایت آنها واریز می‌شود.

بر پایه این گزارش، افزون بر هشت هزار و ۱۳۳ خانوار در شهرستان دزفول از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند. حداقل هر کودک یتیم ماهانه ۱۰ میلیون ریال برای تامین نیازهای اولیه زندگی مانند خوراک و پوشاک نیاز دارد و این در حالی است که سرانه واریزی خیران در طرح اکرام در دزفول چهار میلیون ریال است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha