کد خبر 245938
۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۱

هنیه در نشست خبری مطرح کرد؛

مقاومت مردم غزه، افسانه‌ای است/ قطعنامه شورای امنیت نشان‌دهنده انزوای بی‌سابقه رژیم صهیونیستی است

مقاومت مردم غزه، افسانه‌ای است/ قطعنامه شورای امنیت نشان‌دهنده انزوای بی‌سابقه رژیم صهیونیستی است

رئیس دفتر سیاسی حماس گفت در ششمین ماه از نبرد طوفان‌الاقصی، مردم غزه مقاومت افسانه‌ای از خود نشان داده‌اند.

به گزارش گروه بین‌الملل حیات، اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس روز سه‌شنبه در نشست خبری مشترک با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان اظهارکرد: ایران در صف مقدم حمایت از آرمان و ملت فلسطین ایستاده است. ما در حال گذر از یک مرحله تاریخی در روند مبارزه با رژیم صهیونیستی هستیم که نقطه عطف طوفان الاقصی است.

وی ادامه داد: مردم فلسطین به شکل عام مقاومتی افسانه‌ای را به نمایش گذاشتند و این مقاومت نشان دهنده سربلندی مردم ما در مقابله با جنایات و نسل کشی است.

رئیس دفتر سیاسی حماس خاطرنشان کرد: با وجود تمام هزینه های سنگین رژیم صهیونیستی در محقق ساختن اهداف نظامی خود شکست خورده و امروز حمایت سیاسی و حمایت بین المللی را در حال از دست دادن است. دیروز قطعنامه ای صادر شد هرچند با تاخیر بود و برخی کاستی ها در آن وجود دارد.

وی افزود: قطعنامه اخیر شواری امنیت سازمان ملل نشان‌دهنده انزوای بی سابقه رژیم صهیونیستی است و آمریکا هم اراده و توان تحمیل خواست خود بر جامعه جهانی را ندارد و این موضوع نشان دهنده مقاومت بی بدیل مقاومت اسلامی و مردم فلسطین است.

هنیه در پایان خاطرنشان کرد: از رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران، رئیس جمهوری ایران و مردم ایران تشکر ویژه دارم. روز جهانی قدس را پیش روی داریم و این مهم در حالی است که نبرد طوفان الاقصی ادامه دارد و امید است امت اسلام در روز جهانی قدس حضوری گسترده و شجاعانه داشته باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha