کد خبر 245935
۷ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۶:۳۲

همزمان با سالروز ولادت امام مجتبی(ع)؛

اجتماع «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» در ورزشگاه آزادی/ طبقه اول تکمیل شد

اجتماع «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» در ورزشگاه آزادی/ طبقه اول تکمیل شد

اجتماع «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) درحالی عصر امروز در ورزشگاه آزادی آغاز شد که طبقه اول استادیوم آزادی تکمیل شد.

به گزارش گروه فرهنگی حیات، اجتماع «محفل قرآنی امام حسنی‌ها» همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) از ساعت ۱۵:۳۰ در ورزشگاه بزرگ آزادی آغاز شده است.

محوطه اطراف زمین چمن ورزشگاه ۱۰۰ هزار نفری آزادی تهران مملو از سبدهای گل شده و قرار است یکی از بزرگترین سفره‌های افطار و تجمع‌های قرآنی در این مکان تا ساعتی دیگر برگزار شود.

توزیع ۱۵۰ هزار پک افطار برای پذیرایی از مهمانان بزرگترین محفل قرآنی ایران در ورزشگاه آزادی از جمله برنامه‌های این محفل است.

این برنامه در راستای نهضت زندگی با آیه‌ها است که همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و با هدف تبیین ۳۰ آیه زندگی‌ ساز قرآن کریم برگزار می‌شود.

پرچم ایران و فلسطین کنار همدیگر

در بدو ورود به استادیوم پرچم‌های میلاد امام حسن(ع)، پرچم ایران و فلسطین در حال توزیع بین مردم است. شرکت کنندگان در این مراسم معتقد هستند که حضور پرچم غزه در این مراسم می‌تواند مشت محکمی بر دهان اسراییل باشد.

مهمانان ضیافت امام حسنی‌ها در ساعات بعد از ظهر سه‌شنبه ۷ فروردین مولودی‌های میلاد امام حسن مجتبی (ع) را با یکی از مداحان اهل بیت از کشور عراق زمزمه و همخوانی کردند.

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور پایتخت

سرهنگ مومنی معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شهروندان به منظور تسهیل در رفت و آمد از پارکینگ‌های پیش‌بینی شده در اطراف ورزشگاه استفاده کرده و از توقف در اطراف ورزشگاه خودداری کنند.

وی اضافه کرد: به منظور کاهش ترافیک، سایر رانندگان می‌توانند از مسیرهای جایگزین همچون آزادراه شهید فهمیده، بزرگراه شهید همت و بزرگراه شهید لشگری استفاده کنند.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در این مراسم علاوه بر پارکینگ‌هایی که در ضلع شرق و غرب استادیوم آزادی وجود دارد، در سمت شمال، شرق و غرب ورزشگاه نیز پارکینگ‌هایی پیش بینی شده تا شهروندان بتوانند به راحتی وسیله نقلیه خود را پارک و در مراسم حضور پیدا کنند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همچنین شهروندان می‌توانند از شبکه حمل و نقل عمومی از جمله متروی ایستگاه ورزشگاه آزادی برای شرکت در این مراسم استفاده کنند.

سرهنگ مومنی به شهروندان توصیه کرد: با توجه به اینکه پارکینگ‌های متعددی در اطراف ورزشگاه پیش بینی شده همچنین شبکه حمل و نقل عمومی، وسیله نقلیه خود را در سطح و حاشیه معابر ورزشگاه آزادی پارک نکرده و در هنگام اتمام مراسم نیز از عجله و شتاب بپرهیزند و همکاری لازم را با پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر در مراسم داشته باشند.

تمهیدات اتوبوسرانی تهران برای مراسم محفل قرآنی امام حسنی‌ها

روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نیز با صدور اطلاعیه‌ای از خدمات‌رسانی این شرکت برای مراسم محفل قرآنی امام حسنی‌ها، خبر داد.

براین اساس، شرکت واحد اتوبوسرانی تهران برای آرامش خاطر و رفاه حال شرکت‌کنندگان در این مراسم که ساعت ۱۵:۳۰ امروز در استادیوم بزرگ آزادی تهران برگزار می‌شود، با تخصیص ناوگان ویژه نسبت به جابجایی شهروندان اقدام می‌کند.

همچنین با پیش‌بینی و برنامه‌ریزی انجام شده، تعدادی مینی‌بوس در محل برگزاری مراسم مستقر خواهند شد تا نسبت به تسهیل تردد شرکت کنندگان در محدوده استادیوم اقدام کنند.

در پایان مراسم، ناوگان اتوبوسرانی، شرکت‌کنندگان را از ورزشگاه آزادی به پایانه آزادی و ایستگاه مترو مربوطه منتقل خواهند کرد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha