کد خبر 245819
۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۱:۲۵

ولایتی حمله تروریستی روسیه را محکوم کرد

ولایتی حمله تروریستی روسیه را محکوم کرد

در پی حادثه تاسف بار تروریستی در مسکو و جان باختن و مجروح شدن تعداد زیادی از شهروندان این کشور، دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی در پیامی، ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی، به ملت و دولت این کشور تسلیت گفت.

به گزارش گروه ورزشی حیات؛ متن پیام علی اکبر ولایتی به این شرح است:

وقوع حادثه تروریستی در شهر مسکو و جان باختن و مجروح شدن جمع زیادی بی گناه از شهروندان‌ آن کشور موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.

دستان جنایتکار رژیم‌های سلطه جو، سفاک و آدم کش که در راس آنها آمریکا می باشد داعش را به عنوان یک گروه وحشی و بی دین که به اقرار مسئولین تصمیم گیر واشنگتن دست ساخته حکومت آمریکا می باشد را ابزار اعمال زور و سلطه قرار داده و در هر نقطه از جهان و با هر بهانه ای انواع جنایت های بی سابقه را انجام می‌دهند که با دستور آمریکا بتوانند مقاصد خود را به هر قیمتی پیش ببرند.

این نوع اقدامات ، برای اولین بار در مقابله با نهضت بیداری اسلامی و شکل گیری جبهه مقاومت در غرب آسیا در عراق و سوریه با به کارگیری عده ای از افراد بدنام که سابقه آنها نشان می‌دهد که به هیچ اصلی از اصول انسانی و الهی پایبند نیستند تحت نام اسلام، جنایاتی هولناک مرتکب شده اند که هر انسان آزاده ای را متاثر و نگران می‌کند.

این نقشه شیطانی برای اهداف چند منظوره طراحی شده است ؛

اولا موجب بدنامی مسلمانان و هتک حرمت مقدسات اسلامی می‌شود و گروهی که ادعای اسلام انقلابی دارند این چنین بی رحم و سفاک هستند که به هر بهانه ای دست به جنایتی می‌زنند که ساده ترین آنها آدم کشی است.

دوم جبهه مقاومت که به سرداری شهیدان سپهد سلیمانی و ابومهدی مهندس در عراق و سوریه توانستند داعش را شکست دهند.

 سوم اینکه باقی مانده شکست خوردگان داعش که بین ۶۰۰۰ تا ۹۰۰۰ نفر هستند تحت حمایت آمریکا در شرق فرات در سوریه حضور دارند و به پیش بینی کارشناسان سیاست آمریکا، پادوهای صهیونیست ها و انگلیس بوده که ایادی آمریکایی‌ها از این مجموعه نه فقط علیه مسلمانان و جبهه مقاومت استفاده می‌کنند بلکه اقدام اخیر آنها در روسیه نشان می دهد که از این ابزار شیطانی در پیشبرد اهداف خود برای دستیابی به اهداف دیگر نیز سود می برند.

 این جنایات این بار در روسیه انجام شد که در تناقض کامل با اهداف اولیه ای که گروه جنایتگار داعش اعلام کرده است می باشد .

تیجه این که امروز آمریکایی‌ها شاهد هستند که دوران زورگویی آنها به اتمام رسیده و لذا دست به اقدامات مذبوحانه ای نظیر آنچه در طی روزهای اخیر در مسکو انجام داده اند می زنند.

در حقیقت این اقدامات آمریکا و متحدانشان تکرار تاریخ در نیمه دوم قرن نوزدهم صلح مسلح و دهه اول قرن بیستم جنگ جهانی اول و دهه سوم قرن بیستم جنگ جهانی دوم می باشد و لذا از گروه بدنامی چون داعش در جهت ایجاد اختلال در مقدمات شکل دهی نظام جدید جهانی برای خروج از حلقه معیوبی که توسط غربی ها در طی قرون گذشته بخصوص پس از انقلاب صنعتی شکل گرفته بود ایجاد مشکل نمایند و مانع به وجود آمدن اقداماتی چون تشکیل قطب های مستقل در دنیا و ایجاد سازمان های بین المللی چون شانگهای و بریکس اختلال ایجاد نمایند و چون روسیه یکی از ارکان تحولات مثبت می باشد بدون هیچ توجیه منطقی توسط عده ای از اوباش مزدور، با پرچم اسلام یک کار اهریمنی ضد مسلمانان استفاده کنند و سیستم حکومتی روسیه را ناکارآمد جلوه دهند.

دشمنان صلح و امنیت منطقه و جهان و در راس آنان آمریکا و اسرائیل که امروز در غزه و فلسطین ظالمانه ترین جنایات را در برابر چشم جهانیان با کشتار هزاران مرد و زن و کودک و پیر و جوان بی گناه انجام داده اند، با حفظ و پرورش تعداد زیادی از نیروهای داعش و بهره مندی از آنان به عنوان ابزار دست، این‌گونه رویدادهای خون‌بار را در هر نقطه ای که بخواهند رقم می زنند و لذا در این جنایت، مسئول اصلی و پاسخگوی به افکار عمومی آمریکا و هم‌پیمانان آن خواهد بود.

آمریکایی ها بدانند که با حمایت از رژیم صهیونیستی در قتل عام مردم بی دفاع فلسطین و تخریب اوکراین و قتل عام اخیر در روسیه مشکل آنها حل نمی شود بلکه پیچیده تر می‌گردد و افکار عمومی جهان را علیه خود بر می‌انگیزد و قطعا آمریکا هر روز در نتیجه همین سیاست های شیطانی ضعیف تر می شود.

مجمع جهانی بیداری اسلامی ضمن محکوم‌کردن این جنایت خون‌بار مراتب تأثر و همدردی عمیق خود را با آقای پوتین، دولت و مردم روسیه اعلام می‌دارد و تنها راه پیروزی و عزتمندی ملت‌های آگاه و بیدار را هوشیاری، اعتمادبه‌نفس و باور به وعده‌های الهی، صبر، تقوا و ایمان به خدا در مسیر مبارزه با مستکبران و جنایتکاران می‌داند تا ضامن استقلال، آزادی و پیشرفت روزافزون کشورها باشند و با اتحاد و همدلی پایان اشغالگری آمریکا در منطقه را رقم بزنند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha