کد خبر 245747
۴ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۰

تخفیف قبض های آب و برق برای این گروه

تخفیف قبض های آب و برق برای این گروه

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: گروه‌های حمایتی می‌توانند با ثبت نام در سامانه املاک و اسکان، علاوه بر دریافت زمین رایگان در قالب طرح جوانی جمعیت از تخفیف‌های حمایتی برخوردار شوند.

به گزارش گروه اقتصادی حیات، حسین جنتی مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: ثبت نام در سامانه املاک و اسکان برای تمامی افراد و دستگاه ها الزامی است.

او می‌گوید:  عدم ثبت نام در سامانه املاک و اسکان باعث می شود که واحدهای مسکونی به عنوان خانه خالی محسوب شوند بنابراین متقاضیان هرچه سریعتر در این سامانه ثبت نام کنند.

جنتی  گفت:  در راستای حمایت از گروه‌های مستضعف و آسیب پذیر جامعه و بر اساس بند ل تبصره ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۲ از این پس مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور با شرط قرار گیری در گروه‌های کم مصرف و ثبت اطلاعات محل سکونت خود در سامانه املاک و مستغلات مشمول برخورداری از تخفیف قبوض آب، برق و گاز می‌شوند. افراد با وارد شدن به این سامانه و زدن گزینه مشمول گروه های حمایتی می توانند از این طرح برخوردار شوند.

وی ادامه داد: با اجرای قانون جوانی جمعیت و اعطای زمین به خانواده‌های سه فرزندی و بیشتر و همچنین اعطای تخفیفات ویژه برای مددجویان کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی روی سامانه تم (طرح‌های حمایتی مسکن) گام مهمی در حمایت از اقشار محروم و کم بضاعت برداشته شد.

انتهای پیام/ 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha