کد خبر 245609
۳ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۵

آماده‌باش نیروهای هلال‌ احمر در پی هشدار سطح نارنجی

آماده‌باش نیروهای هلال‌ احمر در پی هشدار سطح نارنجی

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از آماده‌باش کامل نیروهای امدادی‌ این جمعیت در پی صدور هشدار سطح نارنجی شماره یک سازمان هواشناسی خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، بابک محمودیرئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور اظهار کرد: هشدار سطح نارنجی هواشناسی شماره یک مبنی بر بارش شدید و رگباری باران، وزش شدید باد و احتمال کولاک برف در مناطق کوهستانی صادر شد.

وی افزود: برای روز یکشنبه استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، غرب و جنوب لرستان، شمال و نیمه شرقی خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، نیمه شمالی بوشهر، شمال و غرب فارس تحت تاثیر سامانه بارشی قرار می‌گیرند.

محمودی اضافه کرد: روز دوشنبه نیز استان های نیمه جنوبی، همدان، مرکزی، قم، البرز، تهران، غرب غرب و جنوب، اصفهان، لرستان، جنوب ایلام، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و فارس شاهد این سامانه خواهد بود.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال ضمن اعلام آماده‌باش کامل به نیروی امدادی در این استان ها، به هموطنان توصیه کرد در صورت بروز هرگونه حادثه با شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha