کد خبر 245537
۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۲

معاون وزیر نفت:

مشکلی در تامین سوخت گردشگران نوروزی وجود ندارد

مشکلی در تامین سوخت گردشگران نوروزی وجود ندارد

معاون وزیر نفت گفت: در تامین سوخت گردشگران نوروزی مشکلی نداریم، اما مردم در مصرف رعایت کنند.

به گزارش گروه اقتصادی حیات، جلیل سالاری روز پنجشنبه در بازدید از تاسیسات نفتی و مخابراتی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمال در سوادکوه افزود: به لحاظ تامین ذخیره سوخت بنزین خودروها مشکلی نداریم اما از گردشگران و مسافران نوروزی می خواهیم در مصرف سوخت صرفه جویی کنند.
وی با اشاره به حجم بالای مسافران نوروزی در استان های شمالی گفت: با توجه به اینکه اوج سفرهای نوروزی در شمال کشور اتفاق می افتد، باید برای ذخیره سوخت بخصوص بنزین تمهیدات لازم را انجام دهیم.

معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ادامه داد: تحویل سه میلیارد لیتر سوخت مایع به نیروگاه‌ها در بازه زمانی اسفند یکی از کارهایی بود که انجام شد.

سالاری اظهار داشت: بنزین سهمیه فروردین خودروهای شخصی به کارت صاحبان خودرو واریز شد و انتظار داریم مسافران عزیز از کارت خود برای سوختگیری استفاده کنند و به موازات آن از کارت جایگاه‌ها درخواست سوخت داشته باشند.
وی ادامه داد: کارت سوخت به میزان کافی در جایگاه‌ها وجود دارد و در جلسه‌ای که با انجمن صنفی جایگاه داران داشتیم برای تأمین شبانه روزی سوخت، برنامه ریزی‌های لازم صورت پذیرفت.
معاون وزیر نفت ابراز امیدواری کرد: با توجه به مصرف ۱۵۲ میلیون لیتری سوخت در روز گذشته که یک رکورد محسوب می‌شود، مسافران عزیز در مصرف سوخت مدیریت کنند تا این ایام را بدون مشکل سپری کنیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha