کد خبر 245534
۲ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۲

سارقان خودرو با بیش از ۳۰ فقره سرقت در قزوین دستگیر شدند

سارقان خودرو با بیش از ۳۰ فقره سرقت در قزوین دستگیر شدند

فرمانده انتظامی قزوین از دستگیری ۲ سارق سابقه دار و یک مالخر و با اعتراف به ۳۹ فقره سرقت خودرو در این استان خبر داد.

به گزارش گروه استانی حیات، سردار علی ابراهیمی روز پنجشنبه اظهار کرد: به دنبال وقوع سرقت های متعدد خودرو در شهر قزوین و ایجاد نارضایتی عمومی در این رابطه، بررسی موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی ادامه داد: در بازدید ماموران از محل های وقوع سرقت سرنخ هایی از هویت سارقان به دست آمده و مرحله عملیاتی پلیس برای دستگیری متهمان آغاز شد.

سردار ابراهیمی خاطرنشان کرد: پلیس در ادامه روند رسیدگی خود به پرونده ۲ سارق خودرو را هنگام انجام سرقت در شهر قزوین شناسایی کرد که به محض مشاهده ماموران با یک دستگاه سواری پراید به سمت جاده قدیم قزوین - کرج حرکت کرده و پس از رها کردن خودرو به سمت اراضی کشاورزی منطقه متواری شدند.

این مسوول ارشد انتظامی با اشاره به هویت و شناسایی هر ۲ سارق که از سارقان حرفه ای و سابقه دار نیز بودند، تاکید کرد: هر ۲ سارق در اقدام غافلگیرانه پلیس در مخفیگاه خود دستگیر و ۱۴ خودرو سرقتی کشف و در این رابطه نیز یک مالخر هم دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان قزوین با اشاره به اینکه سارقان در تحقیقات پلیسی به ۳۹ فقره سرقت خودرو در شهر قزوین اعتراف کردند، یادآور شد: در این نوع از جرایم سارقان اغلب به سراغ خودروهایی می روند که به حداقل لوازم پیشگیری از سرقت مجهز نبوده و مالکان آن نیز نسب به هشدارهای پیشگیرانه پلیس در خصوص سرقت بی تفاوت هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha