کد خبر 245513
۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۴

منابع خبری گزارش دادند؛

شهادت سه فلسطینی در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به جنین

شهادت سه فلسطینی در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به جنین

منابع خبری چهارشنبه شب گزارش دادند، در حمله پهپادی رژیم صهیونیستی به یک خودرو در شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری، سه فلسطینی شهید شدند.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، پهپاد ارتش رژیم صهیونیستی یک خودرو را در شهر جنین هدف قرار دادند که بر اثر آن سه فلسطینی به نام‌های احمد هانی برات، محمد رحال و محمد الفاید شهید شدند.

در پی ترور این سه شهید فلسطینی، ساکنان شهر جنین در محکومیت این ترور تظاهرات کردند.

با آغاز تجاوزگری ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری نیز در بخش‌های مختلف این منطقه از جمله نابلس، طولکرم، جنین و الخلیل به مقابله با نظامیان رژیم صهیونیستی برخاسته‌اند.

گروه‌های مقاومت فلسطین ۱۵ مهرماه برابر با هفتم اکتبر ۲۰۲۳، عملیات غافلگیرکننده‌ای با نام «طوفان الاقصی» را از غزه (جنوب فلسطین) علیه مواضع رژیم اسرائیل آغاز کردند که سرانجام پس از ۴۵ روز نبرد و درگیری، سوم آذرماه ۱۴۰۲ (۲۴ نوامبر ۲۰۲۳) میان اسرائیل و حماس آتش بس موقت چهار روزه یا همان وقفه برای تبادل اسرا میان حماس و اسرائیل برقرار شد.

این وقفه در جنگ، ۷ روز ادامه یافت و سرانجام صبح جمعه ۱۰ آذر (اول دسامبر ۲۰۲۳) آتش‌بس موقت به پایان رسید و رژیم اسرائیل حملات علیه غزه را از سرگرفت. این رژیم برای تلافی حملات «طوفان الاقصی» و جبران شکست خود و توقف عملیات مقاومت، تمام گذرگاه‌های نوار غزه را بسته و در حال بمباران این منطقه است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha