کد خبر 245492
۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۹

رئیس پلیس پایتخت خبر داد:

۲ سارق حرفه‌ای تحت تعقیب در جنت‌آباد دستگیر شدند

 ۲ سارق حرفه‌ای تحت تعقیب در جنت‌آباد دستگیر شدند

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای دستگیر که دستکم مرتکب ۳۰ فقره سرقت شده بودند، در محدوده جنت‌آباد خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات، سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح جزئیات این خبر گفت: با توجه به ایام پایانی سال، ماموران انتظامی کلانتری جنت آباد،  درحال گشت زنی‌های انتظامی در معابر پر ازدحام و مراکز تجاری بودند، که به سه موتورسوار که با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت درحال زاغ زنی متصدی و مشتریان یک مغازه طلافروشی بودند، مشکوک شده و رفتار آنان را تحت نظر قرار دادند.

وی با بیان اینکه موتورسیکلت متهمان فاقد پلاک انتظامی بود، گفت: در همین راستا نیز ماموران به این دو نفر نزدیک شدند، اما دو نفر به محض مشاهده عوامل انتظامی به سرعت اقدام به فرار کردند که در همین راستا نیز عملیات تعقیب و گریز میان پلیس و متهمان آغاز شد. در همین راستا نیز ماموران به سرعت طرح مهار را اجرا کرده و دقایقی بعد و در یک عملیات تعقیب و گریز پلیسی، اقدام به دستگیری و انتقال این افراد به مقر انتظامی کردند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت با بیان اینکه ماموران در بررسی ابتدایی از سارقان یک قبضه سلاح سرد را کشف و ضبط کردند، گفت: دو متهم که پس از احراز هویتشان مشخص شد جزو سارقان و زورگیران حرفه‌ای و تحت تعقیب پلیسی آگاهی تهران هستند، تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن به ۳۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.

قاسم‌پور با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در خصوص این دو نفر ادامه دارد، گفت: برای متهمان پرونده‌ای تشکیل شد و آنان با دستور مقام قضایی و برای ادامه روند رسیدگی و کشف دیگر جرائم احتمالی به پلیس آگاهی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha