کد خبر 245444
۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۵۴

رئیسی تصریح کرد؛

بایدگام‌های عملی جدی برای توقف حملات رژیم صهیونیستی و ارسال کمک به مردم غزه برداریم

بایدگام‌های عملی جدی برای توقف حملات رژیم صهیونیستی و ارسال کمک به مردم غزه برداریم

رئیس جمهور گفت: وظیفه انسانی ماست که با استفاده از توانمندی‌های‌مان، گام‌های عملی جدی برای توقف حملات رژیم صهیونیستی و ارسال کمک‌های بشردوستانه برای مردم مظلوم غزه برداریم.

به گزارش گروه سیاسی حیات، آیت الله سید ابراهیم رئیسی در پیامی، ضمن تبریک فرا رسیدن رستاخیز طبیعت و گاه رویش زمین و آغاز سال ۱۴۰۳ هجری خورشیدی به سران و مردم کشورهای حوزه تمدنی نوروز تصریح کرد: نوروز، این آیین سراسر مهر و کهن که ریشه در فرهنگ و تمدن غنی و هزاران ساله مردمان این پهنه باستانی دارد، میراثی گران‌بها و نشان از فضیلت و فرهیختگی نیاکانی است که در حوزه تمدنی نوروز می‌زیسته‌اند.

رئیس جمهور با بیان اینکه پیام نوروز، پیام صلح و همزیستی مسالمت‌آمیز و نماد پیوند و آشتی است، اظهار داشت: امسال ما کشورهای حوزه تمدنی نوروز، این مناسبت فرخنده را در حالی جشن می‌گیریم که مردم مظلوم و مقتدر غزه همچنان با حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی روبرو هستند و علاوه بر آن در محاصره کامل بوده، از دسترسی به امکانات ابتدایی بهداشتی، معیشتی نیز محروم شده‌اند و در معرض خطر گرسنگی و قحطی قرار گرفته‌اند.

آیت الله رئیسی تاکید کرد: وظیفه انسانی ماست که با استفاده از توانمندی‌های‌مان، گام‌های عملی جدی برای توقف حملات رژیم صهیونیستی و ارسال کمک‌های بشردوستانه برای مردم مظلوم غزه برداریم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha