کد خبر 245441
۱ فروردین ۱۴۰۳ - ۰۹:۲۹

به علت ترافیک سنگین؛

محور کندوان امروز چهارشنبه اول فروردین یکطرفه شد

محور کندوان امروز چهارشنبه اول فروردین یکطرفه شد

فرمانده پلیس راه کندوان؛ امروز چهارشنبه اول فروردین 1403با اشاره به ترافیک سنگین زمان حاضر از یک طرفه شدن این محور با هدف مدیریت ترافیک نوروزی از سمت جنوب به شمال خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های حیات، سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان امروز چهارشنبه اولین روز نوروز 1403 گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی در استان های البرز و تهران تردد خودرو ها از منطقه طویر مرزن آباد به سمت کرج ممنوع شد.

به گفته وی این تصمیم از ساعت ۹ صبح امروز از سوی پلیس راه کشور و استان مازندران اتخاذ شد.

این محور ارتباطی پرتردد کشور شامگاه روز گذشته به علت ترافیک سنگین و پرحجم یکطرفه و حوالی ساعت ۱۱ شب این روز دوطرفه شد.

با آغاز موج اول سفرهای نوروزی، وضعیت ترافیک در محورهای منتهی به این استان در جاده کندوان، آزاده راه تهران شمال و هراز را در زمان حاضر سنگین اعلام شده است.

روسای پلیس راه در مازندران از مسافران خواستند ضمن مدیریت سفر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از هرگونه سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha