کد خبر 243243
۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۰:۴۵

پاکدل در گفتگو با «حیات» مطرح کرد:

آخرین وضعیت احراز شهادت شهدای راسک و شهدای امنیت

آخرین وضعیت احراز شهادت شهدای راسک و شهدای امنیت

معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه تقریبا احراز شهادت اکثر شهدای عملیات تروریستی راسک تائید شده و تحت پوشش این سازمان قرار گرفتند، گفت: درباره مابقی شهدا نیز همکاران در فراجا پیگیر هستند که تا پایان اسفندماه تعیین تکلیف شوند.

محمود پاکدل معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفتگو با خبرنگار اجتماعی حیات؛ درباره آمار کل احراز شهادت شهدای عملیات تروریستی راسک گفت: تقریبا تمام شهدا تایید شده و تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار گرفتند.

وی در ادامه افزود: در مجموع بیشترین آمار شهدا مربوط به نیروهای انتظامی بود که بالغ بر 70 پرونده بوده و بیش از 60 پرونده تا امروز تایید شده است؛ درباره مابقی شهدا نیز همکاران در فراجا پیگیر هستند که تا پایان اسفندماه تعیین تکلیف شوند.

معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره شهدای امنیت که سال گذشته در اغتشاشات به شهادت رسیدند، اضافه کرد: احراز شهادت شهدای امنیت و جانبازان آنان براساس نظریه کمیته‌ای که در استانداری‌ها تشکیل شد، تقریبا به پایان رسیده و همگی تحت پوشش قرار گرفتند.

وی همچنین خاطرنشان کرد:جانبازان تعدادی نقص پرونده داشتند و تعدادی نیز از نظر کمیسون پزشکی دچار عارضه های پایدار نبودند و نتوانستند درصد بگیرند اما هر کدام از آنان که به مرور توسط استانداری‌ها پرونده‌های‌شان تکمیل شود، به ما ارجاع شود، به موقع رسیدگی شده و اعلام خواهند شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha