کد خبر 241801
۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴

سخنگوی شورای نگهبان خبر داد:

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام نمایندگان نامزدها برای حضور در شعب اخذ رای

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام نمایندگان نامزدها برای حضور در شعب اخذ رای

سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد: فردا آخرین مهلت ثبت‌نام نمایندگان نامزدها برای حضور در شعب اخذ رای است.

به گزارش گروه سیاسی حیات، هادی طحان‌نظیف ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سالروز میلاد یگانه منجی عالم بشریت اعلام کرد: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در انتهای هفته جاری و در روز جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

وی افزود: براساس ماده ۶۲ مکرر آیین‌نامه اجرایی قانون انتخابات مجلس خبرگان رهبری و ماده ۶۸ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، این امکان برای نامزدها وجود دارد که نمایندگان خود را برای حضور در شعب اخذ رای معرفی کنند تا علاوه بر دست‌اندرکاران و ناظران انتخاباتی، آن‌ها نیز حضور داشته باشند.

سخنگوی شورای نگهبان عنوان کرد: این امکان از طریق سامانه داوطلب به نشانی davtalab.shora-gc.ir فراهم شده و نامزدها می‌توانند از طریق این سامانه نمایندگان خود را معرفی کنند؛ البته ثبت‌نام نمایندگان نامزدها چند روزی است که آغاز شده و از طریق پیامک نیز به داوطلبان اطلاع‌رسانی شده است.

طحان نظیف بیان داشت: فردا (۶ اسفند) آخرین مهلت معرفی این نمایندگان است که نامزدها از ساعت ۸ و نیم تا ساعت ۲۲ فرصت دارند به سامانه داوطلب مراجعه و نمایندگان خود را معرفی کنند تا در روز اخذ رای در خدمت نمایندگان نامزدها در شعب اخذ رای نیز باشیم.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha