کد خبر 240212
۲۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۸

انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و کشف ۹۸کیلوگرم تریاک

انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر و کشف ۹۸کیلوگرم تریاک

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از انهدام باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در حومه غرب تهران و کشف بیش از ۹۸کیلوگرم مواد مخدر تریاک خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات؛ سرهنگ «حسین باباپور» در تشریح جزییات این خبر گفت: با انجام اقدامات پیچیده پلیسی و اطلاعاتی باند بزرگ قاچاق مواد مخدر به سرکردگی یکی از قاچاقچیان سابقه دار و حرفه ای شناسایی و پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه ی متهمان، مشخص شد اعضای این باند ضمن اجاره یک انبار، تحت پوشش خرید و فروش ضایعات فلزی، اقدام به قاچاق مواد افیونی می کنند.

وی افزود: با سرنخ های به دست آمده، ماموران ضمن بکارگیری شیوه های نوین پلیسی موفق به شناسایی هر چهار عضو باند مذکور شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی عملیات دستگیری متهمان را آغاز کردند.

سرهنگ باباپور بیان داشت: در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه با رعایت تمامی موازین شرعی و قانونی هر چهار قاچاقچی دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهشان ۹۸ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک کشف شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ، در پایان خاطرنشان کرد : متهمان پس از دستگیری به همراه مواد مکشوفه به مقر پلیس منتقل و ضمن اعتراف به جرم خود برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شدند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha