کد خبر 239883
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۱

رئیس پلیس پایتخت: راهپیمایی تهران در امنیت کامل برگزار شد

رئیس پلیس پایتخت: راهپیمایی تهران در امنیت کامل برگزار شد

فرمانده انتظامی پایتخت از برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل در تهران خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی حیات،  سردار عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی پایتخت در جمع خبرنگاران در حاشیه برگزاری راهپیمایی 22 بهمن اظهار داشت: از چندین روز پیش از برگزاری راهپیمایی 22 بهمن، هماهنگی‌ و تمهیدات لازم برای برگزاری هرچه بهتر این مراسم در دستورکار پلیس قرار گرفت.

سردار محمدیان با بیان اینکه اولویت اول پلیس، تامین امنیت راهپیمایی بود تصریح کرد: تمام پلیس‌های تخصصی و همچنین دیگر دستگاه‌ها و بخش‌های خارج از مجموعه پلیس در راستای تامین امنیت مشارکت داشتند که در نتیجه اقدامات انجام شده خوشبختانه راهپیمایی 22 بهمن در امنیت کامل برگزار شد.

وی به تمهیدات ترافیکی ویژه راهپیمایی اشاره و بیان داشت: در همین راستا نیز هماهنگی‌ها انجام شد و محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی طی دو مرحله در ساعات پایانی شب گذشته و صبح امروز به مرحله اجرا درآمد.

رئیس پلیس پایتخت افزود: محور سوم اقدامات پلیس نیز ارائه خدمات و مشاوره‌های انتظامی به مردم و راهپیمایان بود که در همین راستا نیز کارشناسان پلیس‌های تخصصی در این غرفه‌ها حاضر شده و به پرسش‌های شهروندان پاسخ داده و به مشکلات آنان رسیدگی کردند. 

سردار محمدیان با تاکید بر اینکه راهپیمایی 22 بهمن امسال در کمال نظم و امنیت برگزار شد، گفت: خوشبختانه مردم نیز حضوری چشمگیر و پررنگ در راهپیمایی داشتند و بار دیگر نشان دادند که حامی و پشتیبان انقلاب و کشور هستند.

وی از همراهی مردم با ماموران نیز قدردانی کرد و گفت: لازم است از دستگاه‌های امدادی و خدماتی و همچنین دیگر نهادها نظیر بسیج و ... که در تامین نظم و امنیت با پلیس مشارکت داشتند، تشکر و قدردانی کنم.

پایان پیام/

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha